Концерт «Океану Ельзи» в Петербурзі остаточно скасували

Подивитись всі дописи у розділі: Новини музики. Розміщено: 28.02.2014 в 19:36.
Концерт «Океану Ельзи» в Петербурзі остаточно скасували
Компанія-організатор туру порахувала проведення концерту неможливим через технічні складнощі

У п’ятницю, 28 лютого, стало відомо, що концерт групи «Океан Ельзи» в Санкт-Петербурзі остаточно скасовано.

Раніше повідомлялося, що група все-таки виступить, але на іншому майданчику. Пізніше стало відомо, що компанія-організатор туру «Океану Ельзи» порахувала проведення концерту на іншій арені в Петербурзі неможливим через технічні складнощі, повідомляє ПітерTV.

Скасування концерту групи пов’язують з пропозицією депутата Законодавчих Зборів у Петербурзі Сергія Милонова про заборону концертів групи на території Росії.

Концерт української групи повинен був відбутися 31 березня 2014 року в «Льодовому палаці». Глядачі, які купили квитки, зможуть повернути гроші в касах спортивно-концертного комплексу з 31 березня по 10 квітня. Про скасування концертів «Океану Ельзи» в інших російських містах нічого не повідомляється.

Віталій Мілонов є великим противником «Океану Ельзи» і особисто лідера групи Святослава Вакарчука, називаючи його націоналістом і русофобом. 24 лютого Мілонов навіть відправив офіційне звернення міністру культури РФ Володимиру Мединському, зажадавши скасувати концерт «Океану Ельзи». Офіційної відповіді на запит Мілонова так і не надійшло, однак у Петербурзі концерт групи скасований через неясні «технічні складнощи».

Інші статті по темі:

Обговорити статтю на форуміLoading...
©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015