Що буде якщо Крим відійде до Росії

Подивитись всі дописи у розділі: Точка зору. Розміщено: 01.03.2014 в 17:50.
Що буде якщо Крим відійде до Росії

Мені особисто однаково, в якій країні знаходиться Севастополь, я вважаю, що люди повинні жити так, як вони хочуть, в тій країні, в якій хочуть. Але при цьому є розумний статус-кво. Якщо кожна Кацапетівка буде відділятися від свого району і проголошувати себе п’ятдесят другим штатом США, дуже скоро все скотиться у прірву. Я хочу, щоб севастопольці задумалися ось над такими фактами:

1. Мова зараз не про південно-східний (як вони себе переконують), і навіть не про кримський, а саме про севастопольській сепаратизмі. Включайте мозок. Ви хочете їздити в Балаклаву купатися через два кордони автоматників за закордонними паспортами?
2. Якийсь перець на мітингу (я мигцем побачив по телевізору) сказав — у нас тут все є, ми самодостатні, заводи у нас є, будинки є, Росія поруч, проживемо відмінно самі. Це гарна заявка з міста, в якому навіть питної води своєї немає.

Подивіться на карту. Це електростанції. Бачите в Криму в районі Тарханкуту дві жовті точки? Ось це все, чим Крим на даний момент може похвалитися, дві вітряні електростанції такої маленької потужності, що на них можна тільки гроші відмивати (чим Клюєв і займався). Чи готові севастопольці після чергового загострення відносин України та Росії (вони нам відключають газ, а ми Севастополю — світло) читати вечорами при світлі лампадок і відблисках буржуйок?

3. Ну і, нарешті, не забудемо про те, що ніколи ще Російська Федерація не вміла захищати російських людей на чужій території без масштабного кровопролиття. Так було в Придністров’ї у 92-му, так було в Південній Осетії в 2008-му, там буде (якщо сепаратизм дійде до справи) і в Севастополі в 2014. Це означає: зруйнована інфраструктура, паралізоване життя в місті, повністю вбитий туристичний потенціал всього регіону на десятиліття, ну і так далі. Натомість вам пропонуються російські паспорти і пенсії за рахунок Росії (у якій нафта і газ стрімко закінчуються, не забуваємо про це). Ви реально цього хочете?

Сподіваюся, що після пробудження севастопольці зуміють включити мізки, і заспокоїтися на рахунок бендерівського жінок і дітей, які будуть пити їх кров ночами. І обмежаться розширенням місцевого самоврядування — яке, взагалі-то, є і однією з вимог Майдану.

Інші статті по темі:

Обговорити статтю на форуміLoading...
©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015