У Криму рятують курортний сезон

Подивитись всі дописи у розділі: Новини регіонів. Розміщено: 06.03.2014 в 18:24.
У Криму рятують курортний сезон
Олександр Лієв

Міністерство курортів і туризму в Автономній Республіці Крим зробить все, щоб врятувати курортний сезон на півострові.

Про це на прес-конференції в Сімферополі повідомив виконуючий обов’язки міністра курортів і туризму АР Криму Олександр Лієв.

На думку в. о. глави Міністерства, цього року у зв’язку з останніми подіями кількість туристів, які відвідають Крим, зменшиться на 30 %.

«І це мінімум. Є всі підстави вважати, що ця цифра буде більше», — заявив Олександр Лієв.

В інтерв’ю журналістам Олександр Лієв заявив, що Міністерством курортів і туризму АРК вже розроблена програма з порятунку курортного сезону на Кримському півострові.

За словами в. о. міністра Лієва, відомство планує провести ряд заходів для збільшення туристичного потоку до Криму.

Зокрема, планується провести інформаційний тур для туристичних фірм Білорусі, Росії та України, а також створити постійно діючий інформаційний центр, де можна буде дізнатися про ситуацію на курортах Криму в онлайн-режимі.

У рамках цієї програми Міністерство збирається виділити кошти на встановлення відеокамер, які фіксуватимуть все, що відбувається на узбережжі Кримського півострова. Трансляцію можна буде подивитися по Інтернету, зазначив Олександр Лієв.

«Зараз склалася така ситуація, що з правильною інформаційною компанією можна досягти вражаючих результатів з мінімальними витратами. Єдина умова, при якій все це буде працювати, — потрібно говорити людям правду», — заявив чиновник.

«Якщо в Ялті все добре і спокійно, то треба так і говорити, а якщо десь є застереження для відпочиваючих, то про це теж треба говорити правду», — резюмував Олександр Лієв.

Інші статті по темі:

Обговорити статтю на форуміLoading...
©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015