Ахметов висловив готовність особисто поручитися за Добкіна

Подивитись всі дописи у розділі: Новини регіонів. Розміщено: 12.03.2014 в 6:30.
Ахметов висловив готовність особисто поручитися за Добкіна
Рінат Ахметов

Своє незадоволення рішенням нової влади стосовно Михайла Добкіна, екс-губернатора Харківської області, висловив Рінат Ахметов. Ахметов переконаний: затримавши Добкіна, влада тільки розпалює вже створену конфліктну ситуацію в південно-східному регіоні України.

Рінат Ахметов акцентує увагу на тому, що і без того складні політичні та психологічні умови, в яких знаходиться населення Південно-Східної України, ще більше посиляться, коли стане загальновідомо, що один з лідерів Східної України затриманий.

Бізнесмен пропонує передати справу Добкіна в незалежний суд, який після попереднього розслідування, винесе свій вердикт. До того моменту, поки слідство не закінчене, Михайло Добкін повинен залишатися на волі, переконаний Ахметов.

У свою чергу найбагатша людина України висловила готовність внести будь-яку суму в якості застави за Михайла Добкіна і особисто поручитися за нього. Це обумовлено тим, що за екс-губернатором стоять сотні тисяч людей, які його підтримують. Якщо вони відвернуться від нової влади, це може сильно вдарити по спільній меті — незалежності і цілісності України. З Добкіним потрібно вести діалог, а не закривати його у в’язниці.

Нагадаємо, Михайло Добкін був затриманий 10 березня до підозрою в посяганні на територіальну цілісність України.

Інші статті по темі:

Обговорити статтю на форуміLoading...
©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015