Йосип Кобзон схвалив скасування концертів «Океану Ельзи» в Росії

Подивитись всі дописи у розділі: Шоу-бізнес. Розміщено: 13.03.2014 в 20:09.
Йосип Кобзон схвалив скасування концертів «Океану Ельзи» в Росії

Метр вітчизняної естради Йосип Кобзон підтримав депутатів Віталія Милонова і Володимира Жириновського, які раніше запропонували заборонити виступи української рок-групи «Океану Ельзи» в Росії.

Про свою позицію Кобзон заявив в інтерв’ю газеті «Комсомольська правда». Артист зазначив, що зараз у нього на руках є якийсь лист від музикантів колективу Святослава Вакарчука, де вони «скаржаться, що їх не пускають до Росії з концертами».

«Вони скаржаться, що їх не пускають … Але те ж саме було і з Бубой Кікабідзе, коли Грузія напала на Південну Осетію», — заявив Кобзон.

Однак Кобзон зауважив, що ця ситуація цілком логічний наслідок того, що група підтримувала опозицію Віктора Януковича і виступала на Євромайдані. Відповісти на лист «Океану Ельзи» виконавець вирішив за допомогою цього інтерв’ю . Музикант заявив, що незрозуміло для чого, після виступів на Майдані, група їде заробляти гроші в Росію.

«Погодувала? Хай годуються у себе!» — Жорстко відрізав Кобзон, зазначивши, що його теж запрошували виступати на Майдані, але він відповів відмовою, заявивши, що не співатиме перед бандитами.

У свою чергу «Океан Ельзи» у своєму мікроблозі в Twitter заявили, що музиканти групи «ніяких листів чи скарг — звернень до будь-яких адресатів не відправляли».

Нагадаємо, що в минулу середу, 12 березня, стало відомо про скасування третього концерту «Океану Ельзи» в Росії. Слідом за Санкт-Петербургом і Владивостоком, виступ українських рокерів було скасовано і в Красноярську. Скасування концерту сталося з ініціативи керівництва майданчиків, де мало відбутися шоу. Вони заявили, що в приміщенні сталася аварія, яка не дає можливості виступити групі в назначений день. За словами місцевих промоутерів, інші концертні майданчики просто відмовилися приймати у себе український колектив.

Ще наприкінці лютого депутат законодавчих зборів Санкт-Петербурга Віталій Мілонов запропонував скасувати концерт «Океану Ельзи» в Північній столиці, який повинен був відбутися 31 березня.

Незважаючи на те, що пропозиція не носила офіційного характеру, через деякий час керівництво Льодового Палацу розірвало договір з промоутерами, пославшись на відсутність оплати оренди залу.

«Океан Ельзи» повинні були виступити в ряді російських міст в рамках гастрольного турне «Земля» наприкінці березня — початку квітня. Виступи колективу повинні пройти в Омську, Санкт -Петербурзі, Кургані, Барнаулі, Красноярську, Новосибірську, Іркутську, Владивостоку, Хабаровську, Южно-Сахалінську. У зв’язку зі сформованою ситуацією організатори концертів колективу в Новосибірську відзначили, що виступи групи можуть бути перенесені, так як через скасування концертів, дуже сильно зросли витрати промоутерів.

Інші статті по темі:

Обговорити статтю на форуміLoading...
©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015