Багатії тікають з України та посилюють охорону своїх помість під Києвом

Подивитись всі дописи у розділі: Новини Києва. Розміщено: 17.03.2014 в 16:30.
Багатії тікають з України та посилюють охорону своїх помість під Києвом

У зв’язку з нестабільною ситуацією в країні жителі віп-селищ Київської області залишають свої будинки «до кращих часів», а ті, хто залишається, посилюють охорону і навіть наймають автоматників. Наприклад, знаменита Конча-Заспа порожніє прямо на очах. Ті, хто не побоявся залишитися, прикрасили свої будинки українськими прапорами.

Як розповіли журналістам «Вістей» охоронці селища «Срібна затока», яке розташоване по сусідству з Конча-Заспою, і де знаходяться будинки Степана Черновецького і Юлії Тимошенко, сюди вже приходили невідомі в камуфляжі. За їх словами, вони намагалися довідатися, де розташовуються будинки регіоналів, на що охоронці відповідали їм, що в селищі живуть тільки бізнесмени. Однак невідомі не повірили: вони стверджували, що у них є дані по всіх будинках. У зв’язку з цим місцеві вирішили серйозно посилити свою охорону. Крім того, повідомляється, що мешканці віп-селищ активно скорочують персонал.

Місцеві жителі відзначають незвичайне затишшя: застигли будівництва, перестали з’являтися на очі депутати.

Представники охоронних фірм, в свою чергу, говорять про незвичайний попит на їхні послуги: замовники в основному хочуть особистих охоронців і «Антиснайперів» — людей, які вміють віднайти снайпера. Зазвичай особистий охоронець охороняє замовника при пересуванні по вулиці і в автомобілі. Проте зараз багато хто хоче, щоб охорона знаходилася поруч цілодобово, будучи готовими платити за це значну ціну.

Державна служба охорони підтверджує цю інформацію: у відомстві постійно дзвонить телефон, просять охоронців для охорони будинків і офісів. Основні клієнти — кияни.

А за словами президента Всеукраїнської федерації професіоналів безпеки Сергія Шабовта, багато цивільних посилюють охорону, особливо про це не поширюючись. Заміські жителі озброюються самі: скуповують бронежилети та мисливську зброю.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022