ПриватБанк закривається в Криму

Подивитись всі дописи у розділі: Бізнес. Розміщено: 18.03.2014 в 21:29.
ПриватБанк закривається в Криму
ПриватБанк

Як розповів в інтерв’ю «Радіо Свобода» експерт з обслуговування клієнтів відділення ПриватБанку в Криму Артем Родюшкін, найбільший комерційний банк України більше не існує на півострові в якості української банківської структури. За його інформацією, на базі ПриватБанку буде створено окремий банк, який продовжить обслуговування клієнтів.

За словами Родюшкіна, на території Російської Федерації немає можливості функціонувати з українською національною ліцензією. Експерт каже, що процедура перереєстрації ПриватБанку почнеться негайно після того, як Кримський півострів стане повноцінним суб’єктом Федерації, тому що тільки тоді для цього з’являться законодавчі підстави. Після цього фінансова установа знову почне працювати за стандартною схемою, додав Родюшкін.

Фахівець також поділився інформацією про те, що одним з можливих назв нової установи є назва «Банк Криму». Цій установі будуть підкорятися всі банки Кримського півострова.

Крім того, Артем Родюшкін розповів, що буквально з завтрашнього дня ПриватБанк збирається відновити роботу мереж терміналів, а всі банківські картки, які знаходяться на руках у користувачів, будуть обслуговуватися точно так само, як і до цього.

Тим часом, на поточний момент максимальна сума, яку можна зняти з картки банку в Криму, становить 500 гривень. Крім цього, найближчим часом не буде працювати автоматичне обслуговування, тобто платежі через Інтернет, поповнення мобільного рахунку та інші послуги.

Обмеження в обслуговуванні клієнтів, за словами експерта, пов’язано з тим, що його готують для передачі іншій структурі. Крім того, за його словами, у банку вже відкриті рахунки в російських рублях.

Інші статті по темі:

Обговорити статтю на форуміLoading...
©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015