Guardian: Обама полетів в ОАЕ руйнувати російську економіку

Подивитись всі дописи у розділі: Америка. Розміщено: 29.03.2014 в 6:18.
Guardian: Обама полетів в ОАЕ руйнувати російську економіку
Обама може спробувати обвалити російську економіку, припускають ЗМІ

Президент США Барак Обама полетів з офіційним візитом до Саудівської Аравії. ЗМІ припускають, що американський президент домовиться, щоб Саудівська Аравія збільшила поставки нафти на світовий ринок.

Європа не може відразу відмовитися від експорту російського газу та нафти. Але якщо збільшиться розмір поставок палива з Саудівської Аравії, Росія може потрапити в неприємну ситуацію. Якщо Обама домовиться, щоб Саудівська Аравія збільшила поставки нафти на світовий ринок, російська економіка може обвалитись, припускає видання Guardian.

Подібний «нафтовий» обвал Саудівська Аравія вже робила в середині 1980-х. Після радянського вторгнення в Афганістан Саудівська Аравія «викинула» на ринок свою нафту, знизивши глобальну ціну на неї. Якщо зараз вартість нафти знизиться до $ 90 за барель, то це завдасть великої шкоди Росії.

Президент США Барак Обама в інтерв’ю американському телеканалу CBS заявив, що Росія повинна вжити заходів щодо зниження напруженості і відвести війська від кордонів з Україною.

Президент Росії Володимир Путін передав президенту США Бараку Обамі пропозиції щодо вирішення кризи в Україні. Пропозиція булу оголошена під час телефонної розмови між президентами, яка відбулася з ініціативи Путіна. Обама в цей час перебував з візитом в Об’єднаних Арабських Еміратах.

Інші статті по темі:

Обговорити статтю на форуміLoading...
©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015