Путін — порятунок для політичної кар’єри Обами

Подивитись всі дописи у розділі: Америка. Розміщено: 31.03.2014 в 6:17.
Путін — порятунок для політичної кар’єри Обами

Американський журналіст Джеймс Трауб опублікував матеріал «Противник, якого ми чекали» у виданні Foreign Policy, в якому розкрив користь агресивних дій Володимира Путіна для Америки. На думку журналіста, саме агресія російського президента згуртує американців і дасть Бараку Обамі підтримку населення.

Як стверджує журналіст, Володимир Путін для Барака Обами — той самий противник, який був у його попередників. У Джорджа Буша-старшого був Саддам Хусейн, у Джорджа Буша-молодшого — Усама бен Ладен. Один з них зміг об’єднати США в боротьбі проти єдиного ворога, інший її розколов.

Барак Обама прийшов до влади як політик віри, безпристрасний державний діяч, який зробить все можливе, щоб обійтися без моралізаторства, заради пошуку спільних інтересів. Проте ні Сирія, ні Єгипет, ні хвиля арабської весни не знайшли гідного супротивника, проти якого американський народ міг би об’єднатися. Тому дії Росії в Криму та можливі кроки по відношенню до Сходу України дали орієнтир для Барака Обами. За його словами, анексія Кримського півострова порушує права «обох націй і народів», тобто ображає держави Азії, що поважають суверенітет, і ліберальні демократії.

На думку журналіста, дії Путіна стали пророчими для Обами, бо дадуть йому завдання — захист «Заходу».

Журналіст переконаний, що у Обами з’являється можливість здійснити благородну мету — переконати американський народ у перевагах міжнародного порядку, який заснований на законі. Саме Обама може продемонструвати американцям те, що за межами США є не тільки можливості, а й небезпеки.

Крім того, Володимир Путін дозволить американцям знову згадати, що США мають велику вагу в світі.

Інші статті по темі:

Обговорити статтю на форуміLoading...
©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015