Саакашвілі попереджає про вторгнення військ Російської Федерації в найближчі 48 годин

Подивитись всі дописи у розділі: Події в Україні. Розміщено: 07.04.2014 в 5:08.
Саакашвілі попереджає про вторгнення військ Російської Федерації в найближчі 48 годин

На південному сході України зараз розвивається сценарій, аналогічний кримському: мітинги, захвати облдержадміністрацій і вторгнення військ Російської Федерації. Про це на сторінці в Facebook написав колишній президент Грузії Михайло Саакашвілі.

Три дні тому, пише Саакашвілі, він передбачив захоплення обласних держадміністрацій у східних регіонах України. За словами грузинського політика, якщо диверсанти протримаються там 48 годин, то російська армія вторгнеться на територію областей.

Михайло Саакашвілі нагадав, що такий же сценарій розігрувався в Криму: спочатку мітинг, а потім, якщо він не спрацює, відбувається захоплення і вторгнення російських військ. «Тобто спочатку «план Суркова», а потім задіється Патрушев (секретар Ради безпеки РФ в 1999-2008 роках, директор ФСБ Росії. — Авт.)», — пише екс-глава Грузії. На думку Саакашвілі, все це настільки примітивно, що українська влада може спокійно розрахувати все наперед.

Колишній грузинський президент упевнений, що на поточний момент найголовніше — це повна військова мобілізація, яка потрібна для належного захисту східних кордонів України. Києву потрібно діяти, віддавати накази і перешкоджати усіма силами реалізації кримського сценарію в східних областях.

Крім цього, Михайло Саакашвілі вважає, що слід особливо побоюватися можливого виникнення прямої непокори з боку деяких місцевих командирів українських Збройних сил, так як Головне розвідувальне управління РФ особливо ретельно готувалося в цьому напрямку, — додав він.

Інші статті по темі:

Обговорити статтю на форуміLoading...
©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015