Обама готовий завдати Росії нищівного удару

Подивитись всі дописи у розділі: Америка. Розміщено: 17.04.2014 в 18:13.
Обама готовий завдати Росії нищівного удару

Захід продовжує шукати шляхи втілення санкцій проти Росії. Для того щоб ускладнити економічне життя Росії, лідери Європейського союзу (ЄС) і Сполучених Штатів Америки (США) думають як скоротити енергозалежність від російського газу.

За словами президента США Барака Обами, співпраця між країнами щодо економічних санкцій йде прекрасно, повідомляють ЗМІ. Обама готовий відкрити вентиль, щоб американський газ пішов до Європи, тим самим запустивши головний механізм впливу на Москву.

Про це американський президент заявив у Брюсселі, підкресливши, що Штати готові експортувати стільки газу, скільки використовує Європа.

Барак Обама зазначив, що енергетичний експорт — це ахіллесова п’ята російської економіки. Європа повинна якомога сильніше диверсифікувати джерела поставок блакитного палива, підкреслив американський президент.

Як відзначають експерти, у США є велика кількість сланцевого газу, що дозволить врятувати Європу від газової прихильності до Росії. Єдине, що грає на користь Москви, — це час.

Пройдуть роки, поки в ЄС з’явиться необхідна кількість терміналів для прийому американського зрідженого газу. Ще одним козирем в кишені Заходу є Іран, кажуть експерти. Російська економіка сильніше постраждає, якщо з Ірану знімуть санкції та дозволять експортувати нафту і газ.

Інші статті по темі:

Обговорити статтю на форуміLoading...
©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015