Вашингтон переходить до її політичної та економічної ізоляції Москви

Подивитись всі дописи у розділі: Америка. Розміщено: 21.04.2014 в 15:01.
Вашингтон переходить до її політичної та економічної ізоляції Москви
Вашингтон переходить до її політичної та економічної ізоляції Москви

Адміністрація президента США переглядає свою політику відносин з Росією на найближчі два з половиною роки каденції Барака Обами, повідомляють ЗМІ.

За словами співробітників адміністрації, Барак Обама дійшов висновку, що конструктивних відносин у нього з президентом Росії вже не буде, і тому проривів у цьому напрямку чекати не варто. Відносно Москви Вашингтон переходить до її політичної та економічної ізоляції.

Нова політика Вашингтону є насправді оновленням старої. Таку політику — політику стримування — вели США стосовно СРСР у часи холодної війни.

Впливові американські сенатори, зокрема Боб Коркер, член комітету з міжнародних відносин, пропонує не зволікати з переходом до нових відносин і посилити санкції до Росії прямо зараз.

Він вважає, що Володимир Путін не вірить, що США здатні покарати Росію, і цим пояснюються його дії в Криму. Сполучені Штати, на думку Коркер, встигають тільки реагувати на чужі дії.

Тому, пропонує сенатор, необхідно прийняти санкції проти «Газпрому» і низки великих російських банків, якщо Росія не відведе в самий найближчий час війська від українського кордону.

Його підтримує колега Кріс Мерфі, який вважає, що прийшов час підсилити підтримку України в галузі безпеки, так само як і союзників по НАТО.

Поки ж, на думку автора статті, президент Обама схильний вводити санкції поетапно і невеликими порціями.

Інші статті по темі:

Обговорити статтю на форуміLoading...
©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015