Канада відправить 500 спостерігачів на президентські вибори на Україні

Подивитись всі дописи у розділі: Америка. Розміщено: 24.04.2014 в 8:12.
Канада відправить 500 спостерігачів на президентські вибори на Україні
Стівен Харпер

Канада направить 500 своїх спостерігачів на позачергові вибори президента на Україні. Про це прем’єр-міністр країни Стівен Харпер розповів телеканалу CBC.

Він уточнив, що 338 представників Канади відправляться на виборчі ділянки в регіонах України. Решта 162 делегата увійдуть до числа спостерігачів від ОБСЄ. Серед них 12 депутатів канадського парламенту. На фінансування місії уряд виділив 11 мільйонів доларів.

Харпер назвав Канаду лідером серед країн світової спільноти, які допомагають Україні у становленні демократії. Він підкреслив, що його країна хоче гарантувати жителям республіки можливість вибрати президента «без примусу або залякування».

Вибори президента України намічені на 25 травня. За пост глави держави боротимуться 23 кандидати. У їх числі олігарх Петро Порошенко, екс-прем’єр і Юлія Тимошенко, лідер «Правого сектора» Дмитро Ярош, депутат Олег Царьов, екс-губернатор Харківської області Михайло Добкін.

Одночасно з президентськими в 270 населених пунктах України, включаючи Київ, пройдуть вибори до місцевих органів влади. Деякий час тому лідер УДАРу Віталій Кличко заявив про намір балотуватися на пост мера Києва, відмовившись від участі в президентських виборах на користь Порошенка.

Росія своїх спостерігачів на Україну відправляти відмовилася. Глава комітету нижньої палати парламенту у справах СНД Леонід Слуцький пояснив, що дане рішення пов’язане з тим, що РФ не визнає ці вибори.

Інші статті по темі:

Обговорити статтю на форуміLoading...
©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015