Як збільшити термін служби шин і заощадити гроші на паливі

Подивитись всі дописи у розділі: Автоновини. Розміщено: 30.04.2014 в 6:03.
Як збільшити термін служби шин і заощадити гроші на паливі

Підвищений комфорт при водінні автомобіля, поліпшене щеплення з покриттям при дощовій погоді і при цьому ніякої шкоди для навколишнього середовища. Головне — підібрати правильні шини і зберігати їх в оптимальних умовах. Дотримуйтесь рекомендацій Nokian Tyres щоб забезпечити оптимальні умови для ваших літніх шин.

Збільшення безпеки на поворотах

Для того щоб ваші літні шини зберігали свої характеристики, слід правильно за ними доглядати, і в першу чергу контролювати їх знос. Коли глибина канавки протектора стає менше 4 мм — це означає, що шина більше небезпечна для їзди на мокрій дорозі, так як значно зменшується зчеплення з вологою поверхнею дорожнього покриття та опір акваплануванню.

При русі на поворотах зношені шини (при показниках: глибина протектора менше ніж 1,6 мм, рівень води на дорозі 5 мм) починають ковзати на швидкості 76 км / год, в той час як у нових шин початкова швидкість ковзання 96 км / ч.

«Ведучі колеса зношуються значно швидше, ніж ті що вільно обертаються. Для того щоб зрівняти знос, вам слід міняти місцями передні і задні колеса кожні 7-8 тис. км», — радить керівник відділу технічної підтримки клієнтів концерну Nokian Tyres Матті Моррі.

Поверхня колеса також може зношуватися нерівномірно. Якщо глибина протектора із зовнішнього боку складає, наприклад, 6 мм, то є ймовірність того, що глибина канавок з внутрішньої сторони може відрізнятися.

Надмірний знос на плечовій зоні колеса часто є показником дуже низького рівня внутрішнього тиску в шині, неправильного регулювання кутів установки коліс або зношених амортизаторів.

Професіонали в шинному центрі допоможуть швидко перевірити стан ваших коліс. З шинами Nokian ви можете легко перевірити глибину протектора в будь-який момент: у центральній частині протектора шини, по всій її окружності, нанесений спеціальний індикатор зносу. Цифри означають глибину протектора в міліметрах і, по мірі зносу шини, вони поступово стираються.

Спокійне водіння збільшує термін служби покришок

Знос гуми — це наслідок впливу багатьох факторів, основним з яких є стиль вашої їзди. Ви можете продовжити життя вашим шинам, дотримуючись спокійній манери керування автомобілем, а також уникаючи різкого гальмування і пробуксовок.

Контроль внутрішнього тиску в шинах також може позитивно вплинути на їх зносостійкість.

«Ви завжди повинні встановлювати рівень внутрішнього тиску в шинах, відповідний навантаженню. Вирушаючи у відпустку на забитій речами машині, вам слід збільшити рівень внутрішнього тиску», — говорить Матті Моррі.

Якщо внутрішній тиск в покришці занадто низький, рух машини складніше контролювати. У свою чергу, колеса міняють форму, що погіршує їх контакт з дорожнім полотном. Це призводить до швидшого зносу.

Заощаджуйте гроші на паливних витратах

Якщо ви хочете економити на паливі, вибирайте шини з мінімальним рівнем опору коченню. Для того щоб максимально збільшити переваги, вам необхідно регулювати рівень внутрішнього тиску відповідно до навантаження; це буде сприяти подальшому зменшенню опору коченню.

Вибираючи для себе гуму з низьким рівнем опору коченню і забезпечуючи потрібний тиск у шинах, ви зможете заощадити до півлітра палива на 100 кілометрів.

Гнучкі шини збільшують комфорт при водінні

Внутрішній тиск шин, відповідний навантаженню, впливає на безпеку, довговічність і витрату палива. Це не менш важливо для комфорту водіння.

«Коли шини правильно накачані, вони роблять їзду комфортною і забезпечують хороше керування автомобілем», — зазначив Матті Моррі.

Якщо ж тиск дуже високий, шина не буде гнучкою, а це негативно позначиться на комфорті їзди. І, навпаки, при дуже низькому тиску, колесо не зможе вільно і безпечно обертатися.

Інші статті по темі:

Обговорити статтю на форуміLoading...
©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015