День Перемоги в Ізраїлі: святкові церемонії в Хайфі, Тель-Авіві і Беер-Шеві

Подивитись всі дописи у розділі: Азія. Розміщено: 09.05.2014 в 16:10.
День Перемоги в Ізраїлі: святкові церемонії в Хайфі, Тель-Авіві і Беер-Шеві

9 травня в Ізраїлі продовжують святкувати День Перемоги над нацистською Німеччиною. У день 69-ї річниці закінчення Другої світової війни святкові заходи проходять в Тель-Авіві, Хайфі і Беер-Шеві. Напередодні День Перемоги урочисто відзначали в Єрусалимі, Нетанії, Аріелі та інших містах країни.

У Тель-Авіві святкові заходи організовані спільно спільнотою Fishka, Російським культурним центром і муніципалітетом міста. Святкування Дня Перемоги почалося 9 травня в 11:00 на розі бульвару Ротшильда і вулиці Герцля. Святковий парад за участю духового оркестру пройшов по бульвару Ротшильд. Потім відбувся святковий концерт в Російському культурному центрі.

У Хайфі парад ветеранів розпочався в 10:00, біля будівлі «Бейт а-Кранот» на розі вулиць Герцль і Бальфур. Парад пройшов по вулиці Нордау. Після його завершення в амфітеатрі на вулиці Нордау відбулися офіційна церемонія та святковий концерт.

У Беер-Шеві, в Парку перемоги, на розі вулиць Мецада і Ахімеір також відбулася святкова церемонія, присвячена Дню перемоги. Вона почалася в 9:00, в ній взяли участь мер міста Рубік Данилович, а також заступник міністра освіти Аві Ворцман, депутати міськради та громадські діячі. В ході заходу були покладені вінки до пам’ятника, а також прочитані поминальні молитви в пам’ять про полеглих воїнів.

Святкування Дня Перемоги в Ізраїлі почалося ще 7 травня. Цього дня в Тель-Авіві інваліди та ветерани війни з нацистами поклали вінки до пам’ятника воїнам-євреям, полеглим у Другій світовій війні. Крім того, відбувся мітинг пам’яті «69 років після війни» біля обеліска Перемоги в Аріель, де 11 травня в міському будинку культури відбудеться святковий вечір «Пісні, опалені війною».

8 травня в Єрусалимі через дощ було внесено зміни в порядок святкування. Урочистості були перенесені в будівлю Єрусалимської мерії. У заході, крім ветеранів війни, брали участь міністр абсорбції Софа Ландвер, мер столиці Нір Баркат і депутати Кнесету. У другій половині дня відбулася урочиста церемонія в будівлі меморіального комплексу «Яд ва- Шем».

У четвер урочиста церемонія за участю прем’єр-міністра Ізраїлю Біньяміна Нетаніягу пройшла біля меморіалу Перемоги Червоної армії в Нетанії. У ній також брали участь заступник мера Москви Леонід Печатников, глава департаменту міжрегіонального співробітництва уряду Москви Юрій Артюх, президент Російського єврейського конгресу Юрій Каннер, керівники ветеранських організацій Ізраїлю.

Пройшов урочистий захід і в Латрун, у бронетанковому музею «Яд ле-Шірьон», біля Меморіалу партизанам.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022