Як вибрати подарунок? Прикмети, пов’язані з подарунками на День народження

Подивитись всі дописи у розділі: Суспільство. Розміщено: 12.05.2014 в 18:57.
Як вибрати подарунок? Прикмети, пов’язані з подарунками на День народження
Як вибрати подарунок

Чим ближче до нас свята, будь то Новий рік, 23 лютого або ж День народження, весілля, тим частіше ми починаємо замислюватися над тим, який же подарунок вибрати, який подарунок може порадувати, а то й зовсім здивувати наших близьких і знайомих? У нашій голові починає прокручуватися безліч варіантів. Адже дуже хочеться, щоб подарунок, прийнятий з наших рук, приніс і задоволення і користь. Особливо, коли ми замислюємося про те, який подарунок вибрати на день народження.

Нарівні з цими моментами існує ще один аспект при виборі подарунка, над яким ми з вами досить рідко замислюємося — це символічне значення того чи іншого подарунка. Адже у всіх народів світу завжди існували заборони чи застереження з приводу дарування тих чи інших речей, причому деякі значення прикмет у багатьох народів сходяться, інші ж з точністю до навпаки відрізняються. Сьогодні, через великий потік інформації та її постійний обмін між культурами, безліч прикмет перейшло до нас і вкоренилося в нашій свідомості, як ніби вони завжди були нашими, рідними, хоча найчастіше ніякого відношення до слов’янських звичаїв вони не мають. Так як же вибрати подарунок нашим близьким і рідним, будь то вибір подарунка на день народження, на весілля, на ювілей або просто подарунок на Новий рік?

Отже, якщо ж ви все-таки з безлічі варіантів вибрали подарунок, як ви вважаєте, найбільш підходящий саме цій людині і цього свята і раптом з подивом виявили, що він потрапляє в ранг «невдалих» дарів, не турбуйтеся, адже все можна поправити. Пам’ятаєте: «Вихід з ситуації, що склалася там же, де і вхід»! Ось і наші далекі предки знайшли вихід з даного положення. Прикмети, які іноді стають перешкодою на шляху дарування подарунка, як виявляється, з легкістю можна «нейтралізувати» за допомогою простого відкупу «монеткою».

Які ж прикмети найбільш поширені і відомі на сьогоднішній момент, яке їх значення і як з ними можна «боротися»? Саме на ці питання я постараюся відповісти вам в цій статті.

1. Якщо ваш подарунок гаманець, то перед тим, як його подарувати, слід покласти в нього гроші. Вважається, що якщо цього не зробити, то й грошей у ньому водитися не буде. Взагалі ця прикмета поширюється на всі речі, пов’язані зі зберіганням тих чи інших предметів (сумки, валізи, косметички ). Прикмета свідчить про те, що подібні речі відразу повинні звикати до того, що не можна бути порожніми.

Прикмета прикметою, а в житті це діє, та ще й як. Знайомому молодому чоловіку його дівчина свого часу якраз подарувала портмоне порожнім, ніби як з благими намірами і зі словами «ти начебто непогані гроші заробляєш, а гаманець собі нормальний купити не можеш!» Правда, після цього його фінансове становище, м’яко кажучи, впало. У наслідку він розлучився з тією дівчиною. І ось нова дівчина подарувала новий гаманець і поклала туди грошики, і справи в нього хоч і не відразу, але все-таки пішли вгору. Правда, є тут побічна дія, управляє фінансами вдома тепер переважно вона (хоча він начебто й не скаржиться).

2. Подібного роду прикмета пов’язана і з даруванням скарбнички. Так що, якщо ви вибрали в подарунок скарбничку, перед тим, як її подарувати, слід кинути монету. Причому монета не обов’язково повинна бути великого номіналу. Досить мінімальної паперової купюри з одним нулем, дрібниця таки небажана.

3. Є прикмета, за якою не слід дарувати рушник, це до сварки і розлуки. Однак, якщо ви подаруєте два рушники, то нічого подібного не відбудеться, так як ви даруєте символічну «пару», а на Русі завжди вважалося, що дарування двох предметів — це до гармонії в сім’ї і її цілісності.

4. Не можна дарувати годинники, це так само до розлуки, або ж до того, що людина буде гуляти на «ліво». Ця прикмета пов’язана з наручними годинниками. Годинники настінні і будильники до неї відношення не мають. Це пов’язано з тим, що ремінець наручних годинників охоплює зап’ястя в тому місці, де добре прощупується пульс, і наручний годинник як би, виходить, знаходяться близько до серця. Правда, не у всіх країнах це погана прикмета, деякі вважають, що це цілком чудовий подарунок, так як людина, якій їх дарують, бачачи їх постійно перед собою, буде постійно думати про дарувальника. Хорошим тоном вважається, якщо годинник механічний, так як він цокає, синхронізуючи удари серця, електронні ж навпаки випромінюють шкідливі хвилі.

5. Отримавши в подарунок ніж або ножиці, потрібно віддати дарувальнику монетку, тоді й біда пройде мимо. Пов’язано це з тим, що ви при використанні цих та інших не менш гострих і колючих предметів можете поранитися, а відповідно і посваритися, або затаїти образу на того, хто подарував вам цю річ. Якщо ж ви її викуповуєте, то вони перестають належати іншій людині, а стають вашими, і тут уже ви стаєте винуватими в разі вашої необережності.

Є прикмета, за якою не можна дівчині дарувати ніж, бо в такому випадку вона втратить любов.

6. Не можна дарувати людині композицію з сухих або штучних квітів, якщо тільки людина не обожнює подібного роду речі. На даний момент штучні, власне, як і сухі квіти, у багатьох асоціюються з чимось неживим, а якщо їх даруєш, ніби як виходить, що нічого доброго людині не бажаєш. З цим можна посперечатися, так як людина завжди намагався відтворити творіння природи — квітку у всіх можливих, звичайно ж, неживих матеріалах, будь то камінь, метал, полотно з фарбами, папір. Так що, чому б справді не подарувати те, що захоплює самого того хто отримує подарунок, незважаючи на прикмету, адже подарована йому, наприклад, книга навряд чи принесе йому стільки задоволення і радості.

7. Не можна дарувати жовті квіти, до ревнощів і зради, це європейська прикмета, яка вельми міцно вкоренилася в нашій свідомості. Наші чоловіки, бачачи жовті квіти в квітковому магазині «шарахаються» від них, як від вогню.

8. Носовичок вважається дарувати до сліз і за деякими даними, до розставання. Однак якщо ви віддасте за нього монетку, то ви як би купуєте хустку, тим самим відводячи від себе негатив. Ця прикмета йде від того, що носовичок це неодмінний атрибут печалі і прощання, і користуємося ми їм переважно з цих приводів.

9. Якщо подарують краватку, значить, дарувальник і буде сидіти у вас на шиї. Якщо його дарує «чужа» жінка (не є членом сім’ї), то вважається, що вона хоче відвести чоловіка з родини. Кращим подарунком для чоловіка буде ліхтарик і подібні речі, що не несуть з собою ніяких прикмет.

10. Якщо подарувати подрузі скатертину, значить, бути у неї вдома частим гостем. Вибрати гарну скатертину можна тут http://podushka.com.ua/ru/skaterti.html.
Якщо подарувати начальнику ручку, значить, зможете водити його рукою.
Якщо подарувати жінці окуляри, значить, можна змусити її дивитися на світ своїми очима.
Якщо подарувати людині шкатулку, значить, ви зможете проникнути в її душевні таємниці.

11. Не можна коханій людині дарувати свою або його фотографію, це до розставання.

12. Не можна своєму хлопцеві дарувати сорочку — розійдетесь.

13. Не можна дарувати запальничку, портсигар. Відносини людей можуть припинитися в незалежності від їх бажань.

З приводу сорочки і запальнички можу сказати, що ці прикмети підтверджені, причому я впевнена, що не тільки мною, але й моїми друзями. Швидше за все, ви теж зможете на своєму досвіді підтвердити ці дві, і ще ` ряд перерахованих вище, як власне і нижчеперелічених, приймет.

Свого часу у моїх знайомих утворилася чудова пара. Дівчина на Новий рік подарувала своєму коханому чудову (на думку оточуючих, та і його самого) сорочку. На наступне свято, а це було 23 лютого, вона подарувала йому гарну запальничку. І як кажуть, не минуло й 2,5 місяців, вони були змушені розлучитися на якийсь, як здавалося на той момент, час. А на практиці виявилося, що назавжди. Так що тут хочеш — вір, хочеш — не вір, але факт залишається фактом.

14. Подарований килим — до удачі. Ця прикмета прийшла до нас зі сходу. Так як там кількість килимів і їх якість визначає ступінь багатства людини. Це й не дивно, адже в східних країнах ціна за килим доходить до сотень тисяч доларів.

15. Спиртні напої дарувати не бажано, якщо тільки ви не збираєтеся розпити їх разом. Інакше вважається, що ви як би відбираєте у людини здоров’я.

16. Не можна дарувати рукавички і рукавиці, інакше людина може розірвати відносини з вами.

17. Не можна дарувати обручки до весілля, інакше ніколи не одружитеся. Їх цілком можна замінити сережками, кулонами, ланцюжками. (хоча, звичайно, як і скрізь, тут бувають виключення)
Моїй знайомій молодий чоловік подарував колечко на день народження своїй дівчині. Через півтора місяця вони мало не розбіглися, на новий же рік він подарував їй сережки, а влітку у них відбулося весілля.

18. Не можна дарувати домашніх тварин, вважається, що вони навряд чи приживуться. Знову таки, щоб тварина прижилося, як і в попередніх випадках, слід відкупитися.

19. Не можна дарувати перли — до сліз, за міфами древніх греків перлини — це сльози підводних німф.

20. Не можна дарувати речі зі свого будинку, навіть якщо вони нові, ви можете віддати частину енергетики свого будинку.

21. Краще не дарувати речі, що не мають практичного значення.

Якщо ж ви все-таки вибрали такий подарунок як, наприклад, сувенірну статуетку, то вам слід продумати, чому ви вирішили подарувати саме її? Може, вона схожа на обдаровуваного, або пов’язана з його улюбленою справою.

22. Погана прикмета дарувати молодій людині труси, шкарпетки, хустки, ризикуєш у відповідь отримати так само труси, зауважу, саме їх, а не гарну нижню білизну, як ви сподіваєтеся, або книгу «100 способів схуднення». Як говориться, 23 лютого — це капіталовкладення в 8 березня, не забувайте про це.

Щоб по закінченню свята ваші подарунки не опинилися на далекій курній полиці «невдалих» подарунків, необхідно при їх виборі дотримуватися головного правила і перш ніж щось купити, грунтовно подумати над тим, як вибрати подарунок, щоб він сподобався тому, хто його отримає.

Подарунок має відповідати потребам, характеру, смаку, інтересам і способу життя того, кому він призначений. І тоді, проаналізувавши інформацію про людину, якій ви хочете піднести дар, ви цілком зможете скласти список як мінімум з десяти пунктів.

Інші статті по темі:

Обговорити статтю на форуміLoading...
©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015