ЗНО для випускників Донецької та Луганської областей перенесено на липень

Подивитись всі дописи у розділі: Новини Освіти. Розміщено: 21.05.2014 в 17:58.
ЗНО для випускників Донецької та Луганської областей перенесено на липень

Основна сесія здачі зовнішнього незалежного тестування (ЗНО) для випускників Донецької та Луганської областей перенесена на липень.

Абітурієнти складатимуть тестування з 11 по 27 липня. Крім того, їм буде надана можливість до 5 липня пройти повторну реєстрацію для участі у ЗНО за місцем проживання або в іншій області України. Про це під час брифінгу заявив Олександр Сич, віце-прем’єр-міністр України, повідомляє сайт «ТВі».

Зміни у графіку написання тестування обумовлені нестабільною ситуацією в південно-східному регіоні. Олександр Сич підкреслив, що в сформованій ситуації влада повинна мінімізувати і ризики розсекречення конфіденційної інформації, і загрозу життю і здоров’ю абітурієнтів в умовах неоголошеної війни, яку ведуть незаконні формування проти України на сході країни.

Раніше передбачалося, що абітурієнти Донецької та Луганської областей пройдуть тестування в рамках додаткової сесії ЗНО.

Варто відзначити, що в інших областях України основна сесія зовнішнього незалежного тестування пройде з 3 по 27 червня.

Крім того, столичні школи висловили готовність взяти абітурієнтів з Луганської та Донецької області для написання ЗНО в Києві. Стало відомо і про 600 абітурієнтів з Криму, які виявили бажання пройти тестування на материковій частині України.

Залишається не з’ясованим, як абітурієнти східних областей зможуть взяти участь у вступній кампанії у вузах України, адже в багатьох з них прийом документів завершується в кінці липня. Чи буде продовжена вступна кампанія? Як будуть організовані творчі конкурси та співбесіди? Як, зрештою, буде вирішена проблема з унікальністю завдання з ЗНО, адже воно має бути універсальним для всіх випускників.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022