Підприємці пікетували в Києві Дніпровську ОДА

Подивитись всі дописи у розділі: Новини Києва. Розміщено: 20.06.2014 в 18:09.
Підприємці пікетували в Києві Дніпровську ОДА

Кілька сотень підприємців малого та середнього бізнесу м.Києва зібралися сьогодні перед будівлею Дніпровської районної адміністрації у м.Києві. Пікетники обурювалися незаконним знесенням МАФов і вимагали діалогу з представниками влади. За словами організаторів, київська влада руйнує малий і середній бізнес, позбавляючи киян робочих місць та можливості заробітку. Формальним приводом для сьогоднішнього пікету став демонтаж МАФів вчора вранці біля станції метро «Дарниця».

«Ми сьогодні тут для того, щоб знайти порозуміння з владою щодо розміщення малих архітектурних форм. Сьогодні відбувається їх незаконний демонтаж не тільки в Дніпровському районі, а у всьому місті в цілому. Ми захищаємо своє право вести підприємницьку діяльність, в тому числі і в малих архітектурних формах. На сьогоднішній день відсутні правила розміщення тимчасових споруд у Києві. Ми виступаємо за наявність таких правил, і не раз зверталися з ініціативою до міської влади — пропонували декілька компромісних варіантів. Але до наших ініціатив залишилися глухі, на жаль. Триває демонтаж наших робочих місць, ми залишаємось без зарплат і можливості утримувати наші сім’ї. Ми не можемо сидіти склавши руки, і будемо захищати свої права до тих пір, поки не будемо почуті київською владою, і поки ми розробимо план виходу з цієї ситуації», — пояснив організатор акції, Голова Асоціації представників малого та середнього бізнесу «Центр» Руслан Соболь.

Підприємці склали перед будівлею гору автомобільних шин, збираючись їх палити у разі, якщо не досягнуть компромісу з керівництвом Дніпровської РДА. На випадок заворушень на місці чергувала міліція та представники самооборони лівого берега. Керівництво РДА запросило пікетників до актової зали, де протягом двох годин йшли гарячі суперечки між ними і Главою Дніпровської РДА.

Власники кіосків вважають, що у разі демонтажу влада має надати їм альтернативні ділянки для розміщення. «Ми домовилися про те, що надамо їм альтернативні ділянки для тимчасового розміщення їх споруд, але не зафіксували, де саме. Тому, коли справа дійшла до демонтажу, вони почали висувати нові вимоги. Ми зі свого боку хочемо, щоб підприємці чітко підписалися, на яких умовах вони готові перенести свої малі архітектурні форми, і якщо це буде зроблено в неконфліктний спосіб, ми зробимо все, що від нас залежить, щоб в майбутньому їх інтереси були збережені максимально», — пообіцяв А.Долина.

У результаті між підприємцями та Дніпровської РДА було досягнуто домовленості про підготовку Меморандуму, в якому буде зафіксовано, що підприємці готові звільнити 20-метрову зону в разі надання владою альтернативної ділянки землі.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022