Як абітурієнтам Донбасу вступати до вузів

Подивитись всі дописи у розділі: Новини Освіти. Розміщено: 23.06.2014 в 11:39.
Як абітурієнтам Донбасу вступати до вузів
Третя сесія пройде безпосередньо в вузах вже під час вступної кампанії

Закінчилася перереєстрація на додаткову сесію ЗНО для абітурієнтів з Донецької та Луганської областей. До 20 червня вони повинні були на своїх персональних сторінках на сайті Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) вказати той регіон України, де б вони хотіли пройти ЗНО. Нагадаємо, Міносвіти скасувало тести на Донбасі через загрозу безпеки для всіх його учасників. За даними УЦОЯО, на тести перереєструвалося 20 000 донецьких і луганських абітурієнтів з 35 000.

Календар додаткової сесії

Де саме проходитимуть тести, абітурієнти зможуть дізнатися на своїй персональній сторінці — туди прийде повідомлення із зазначенням пункту тестування.

Сама Додаткова сесія пройде з 1 по 15 липня. Так, 1 липня абітурієнти складатимуть географію, 2-го — фізику, а 3-го — російську мову. Наступного дня, 4 липня, пройде тест з української мови та літератури, 7 липня — іноземної мови, 8-го — математики, 9-го і 10-го — світової літератури та історії України. А 11, 14 і 15 липня відбудуться три останні тесту — з біології, всесвітньої історії та хімії.

Для абітурієнтів, які не змогли перереєструватися чи не зможуть скласти ЗНО, буде проведена третя сесія тестів. Вона пройде безпосередньо в вузах вже під час вступної кампанії, її результати кожен зможе використовувати як при вступі до того університету, де він здавав тестування, так і до будь-якого іншого вузу.

Де жити

Всі абітурієнти Донбасу будуть забезпечені безкоштовним житлом у вузівських гуртожитках. На сайті МОН (mon.gov.ua) опубліковані телефони і імена представників вузів з 23 областей, які відповідальні за поселення вступників.

Вступна кампанія

Вступна кампанія в Донецькій і Луганській областях стартує 11 липня або пізніше — залежно від ситуації в регіоні. Точних дат її закінчення ще немає, але, за попередніми даними, вступна кампанія на Донбасі закінчиться у вересні (в інших вишах — у середині серпня).

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022