Перевірені рецепти варення з чорної смородини

Подивитись всі дописи у розділі: Варення. Розміщено: 28.06.2014 в 7:40.
Перевірені рецепти варення з чорної смородини
Варення з чорної смородини

Варення «П’ятихвилинка» з чорної смородини

Зручний і простий рецепт смородинового варення, в якому ягоди залишаються м’якими і не встигають перетворитися на пюре з чорної смородини, бо швидко варяться в сиропі. Звичайно, це швидке варення вариться довше 5 хвилин (12 хвилин після закипання), але все одно, це варення — на швидку руку і господині називають його п’ятихвилинкою. Так як ми додаємо води і варимо ягоди смородини в сиропі, це варення не дуже густе, в сенсі, що сиропу більше ніж ягід. Але сироп, остигаючи, потім перетворюється на чудове желе.

Якщо сироп не застигає в желе, можна проварити варення трохи довше, щоб випарилася зайва вода. Ознака того, що варення буде застигати в желе — поява солодкого нальоту на стінках посуду для варіння (варення пристає до стінок і не стікає, а очищається ложкою).

Пропорції для швидкого варення з чорної смородини

Співвідношення обсягу смородини до цукру і воді = 4 склянки смородини + 6 склянок цукру + 2 склянки води.

Дуже зручно вимірювати всі продукти в цьому варенні однаковими ємностями, щоб не заплутатися. Але якщо хтось купує смородину на вагу, то 4 склянки = 1 літр смородини (в літровій банці) це 700-750 г, а 6 склянок цукру = 1380 г (майже 1,4 кг).

Спосіб приготування п’ятихвилинки з чорної смородини

Воду з половиною порції цукру довести до кипіння, засипати смородину і варити 7 хвилин, обережно помішуючи. Знімати пінку. Потім — засипати другу порцію цукру і кип’ятити ще 5 хвилин. Розлити гаряче варення з чорної смородини по стерилізованим (чистим і обшпареним окропом) банкам, закатати прокип’яченими кришками для консервації. Остудити і зберігати в прохолодному темному місці.

Желе із чорної смородини

Цей варіант желе із чорної смородини може зберігатися при кімнатній температурі, це дуже зручно, якщо у вас немає підвалу і заповнений весь холодильник. Таке варення зі смородини дуже люблять у нас вдома і ми варимо його вже кілька десятиліть.

Готувати желе з чорної смородини досить просто, закривати можна звичайними залізними кришками або загвинчуються кришками твіст-офф. Якщо у вас є тільки пластикові кришки, можна покласти на варення аркуш білого паперу, просочений горілкою, це збереже варення від цвілі.

Пропорції для желе з чорної смородини

Співвідношення смородини та цукру: 1:1,5.

Як приготувати желе з чорної смородини

Підготувати ягоди: промити, перебрати, обсушити. Зважити, щоб знати, скільки цукру класти. Якщо немає чим зважити, вимірюйте смородину банкою: 1 літр смородини дорівнює, приблизно, 700 гр. Зварити желе з чорної смородини. Викласти смородину в таз, залити водою (так, щоб вона ледь покривала ягоди, багато води не треба, 2 склянки на 1 кг достатньо) і варити 15 хвилин, після закипання. Знімати пінки. Додати цукор, знову довести до кипіння. Варити 15 хвилин після закипання, регулярно помішуючи і знімаючи пінки. Правильно зварене желе починає чіплятися до стінок таза наприкінці варіння, тому що густіє. Закрити банки. Зберігати можна вдома при кімнатній температурі.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022