У столиці стартував сезон літніх знижок

Подивитись всі дописи у розділі: Новини Києва. Розміщено: 09.07.2014 в 16:28.
У столиці стартував сезон літніх знижок
Одяг і взуття продають з уцінкою від 30 до 70%

Столичні магазини модного одягу і взуття масово «оголосили» про знижки на літні колекції. Речі з нової колекції на 30-70% дешевше можна придбати в Colin’s, O’stin, GAP, Oggi, TOP SECRET, Levi’s, Plato та інших бутиках. «Найсмачніші» знижки на пляжні сукні, сорочки, шорти і в’єтнамки.

«Даємо можливість людям оновити літній гардероб, так як багато збираються на відпочинок. Так, сукню з нової літньої колекції, яка ще тиждень тому коштувала 510 грн, а зараз вже коштує 299 грн. Топи взагалі можна придбати за 49 грн», — каже консультант одного з магазинів одягу Ірина Белякова.

За її словами, цей розпродаж дуже хороший саме тим, що представлені колекції не «залишки», коли багато хто вже не може підібрати собі відповідний розмір, а в тому числі і «ходові» розміри.

Дешевше можна купити літнє взуття, дитячі речі, аксесуари. З максимальними знижками продаються пляжні капелюхи, сумки, окуляри. Продавці зізнаються, що не все з виставленого — нова колекція. Є й минулорічні.

«Ось цей капелюшок з широкими полями — з колекції літо-2013 року. Коштував він 299 грн. Вони продавалися добре, але залишилося три одиниці і ви можете купити його за 99 грн», — говорить менеджер з продажу Оксана.

У торгових центрах розповіли, що купівельний потік знизився порівняно з минулим літом приблизно на 20%, плюс зменшилася купівельна спроможність клієнтів. Цим в ТЦ і пояснюють масові знижки на літній асортимент вже в липні, а не в серпні, як звичайно. За словами продавців, знижки будуть ще два-три тижні, після чого асортимент літніх речей поповнять, але на них, скоріше за все, теж дуже скоро почнуться розпродажі.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022