Дружина Шумахера розповіла про стан автогонщика після виходу з коми

Подивитись всі дописи у розділі: Спорт. Розміщено: 10.07.2014 в 16:51.
Дружина Шумахера розповіла про стан автогонщика після виходу з коми
Корінна Шумахер

Корінна, дружина відомого автогонщика Міхаеля Шумахера, нарешті вийшла на зв’язок з представниками ЗМІ та розповіла про стан спортсмена після того, як він вийшов з коми.

Коротке інтерв’ю Корінни для німецького журналу Neue Post надихнуло всіх фанатів автогонщика. За словами жінки спортсмена, Міхаель повільно йде на поправку. На даний момент не можна говорити про приголомшливі позитивні результати лікування і реабілітації, але спортсмен невпинно працює над собою і планує повернутися до нормального життя. Медики поки бояться ділитися прогнозами на майбутнє і відзначають, що Шумахер може відновиться не повністю.

Нагадаємо, в середині минулого місяця західні інсайдери оголосили, що Шумахер вийшов з коми і його перевели в реабілітаційну клініку в Лозанні. Корінна знаходилася поруч з Міхаелем по 10-12 годин на добу. Днями вона вперше за останні півроку вийшла в світ. Дружина автогонщика з’явилася в кінному клубі в Швейцарії і виглядала щасливою.

Інші статті по темі:

Обговорити статтю на форуміLoading...
©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015