У Києві чекають майже 2 мільйони іноземних туристів

Подивитись всі дописи у розділі: Новини Києва. Розміщено: 16.07.2014 в 20:46.
У Києві чекають майже 2 мільйони іноземних туристів
Очікується, що кожен з них буде витрачати в середньому $993

Міжнародна платіжна система MasterCard спрогнозувала цього року приплив іноземних туристів до Києва. Розраховуючи свій щорічний глобальний індекс, вона поставила столицю України на 61 місце в світі і на 20 — в Європі: її дослідники вирахували, що всього в 2014 р. місто відвідає 1789112 іноземних туристів. При цьому кожен з них в середньому буде витрачати тут близько $993.

Оцінки і прогнози за видатками туристів роблять на основі аналізу даних про пересування своїх клієнтів (це видно по активації платіжних карт в різних країнах) та обсягів сум, які витрачають мандрівники. До речі, в п’ятірку міст, найбільш улюблених туристами, у MasterCard цього року увійшли Лондон, Бангкок, Париж, Сінгапур і Дубай.

Втім, українські туроператори поки не поділяють оптимізму платіжної системи. «Ми зараз спостерігаємо значне скорочення потоку іноземних туристів. Через ті дії, які відбуваються на сході країни. Будь-які військові протистояння відображаються на туристичній привабливості країни в цілому. До того ж, посольства багатьох країн наполегливо не рекомендують до нас їхати», — прокоментував ситуацію голова Всеукраїнської асоціації туристичних операторів Ігор Голубаха.

Експерти констатують помітне зниження інтересу до нашої столиці з боку російських приїжджих, які минулі роки становили кістяк туристичної бази. А також говорять про зменшення потоку мандрівників, які воліють екстремальні поїздки.

«Основний туристичний потік до Києва припав на січень-лютий. Їхали подивитися на Майдан, а потім на наслідки революційних подій. Якщо говорити по півріччю, то Київ не ряснів іноземними туристами. І поки не бачу підстав для зміни ситуації», — зазначив директор компанії «Цікавий Київ» Арсеній Фінберг.

Поліпшення ситуації на туристичному ринку туроператори прогнозують не раніше завершення військових дій в нашій країні. А також за умови активних дій з просування України у світі. «На другому місці по відвідуванню іноземними туристами зараз знаходиться Львів. Правда, місцеві представники туристичного бізнесу об’єднали зусилля з міською адміністрацією і створили альянс, який досить професійно просуває туристичний Львів не тільки всередині країни, але і за кордоном. Тому там дуже непогані шанси для розвитку міжнародного туризму», — підкреслив Ігор Голубаха.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022