Як вибрати для дитини письмовий стіл

Подивитись всі дописи у розділі: Суспільство. Розміщено: 19.07.2014 в 0:36.
Як вибрати для дитини письмовий стіл

Якщо вік дитини наближається до шкільного, пора задуматися про покупку письмового столу, де вона буде працювати над шкільними завданнями. Навіть якщо в квартирі немає окремої дитячої, або вона занадто мала, робоче місце школяреві все одно організувати необхідно. Щоб стіл прослужив досить довго і був зручний, необхідно ретельно продумати його розміри, конструкцію, матеріал виготовлення.

Вибираємо форму письмового столу

Якщо місця в дитячій достатньо, краще вибрати стіл в класичному виконанні з безліччю шухлядок і поличок для зберігання шкільного приладдя. У класичному виконанні зазвичай зроблений і кутовий письмовий стіл, його має сенс купувати при необхідності економити житлову площу в квартирі. Ще менше місця займе розкладний стіл, але він зазвичай не має достатньої кількості скриньок і поличок, тому робочу зону дитини потрібно буде додатково обладнати поличками.

Дуже зручний письмовий стіл з регульованими ніжками, їм дитина зможе користуватися до кінця навчання, не піддаючись ризику розвитку сутулості і сколіозу. Не варто намагатися поєднати письмовий та комп’ютерний столи, як би мало не було місця в квартирі. Комп’ютерний монітор буде постійно відволікати від приготування уроків, та й місця на стільниці він займає досить багато. Візьміть дитину у магазин, щоб вона могла посидіти і оцінити зручність столу, а краще — замовте його. Стіл на замовлення ідеально впишеться в будь-яку частину квартири. Також гарним варіантом буде придбання письмового столу в Інтернеті, де ви маєте змогу обирати серед великої кількості виробників, які добре себе зарекомендували як вітчизняних так і закордонних.

Матеріали виготовлення

Письмовий стіл на замовлення може бути виконаний з масиву, МДФ, ДСП, ДВП. Натуральна деревина, що іменується також масивом — самий довговічний і екологічний матеріал. При виникненні пошкоджень, дерев’яний стіл легко реставрувати. Столи з МДФ також безпечні для здоров’я, оскільки плити виготовляються з деревної стружки методом сухого пресування. Меблі з ДСП — найдешевші, але при виробництві плит ДСП використовуються смоли, що містять формальдегід. Це летюча речовина шкідлива для здоров’я і може виділятися протягом 10 років.

Інші статті по темі:

Обговорити статтю на форуміLoading...
©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015