Кличко попередив киян про непросту зиму

Подивитись всі дописи у розділі: Новини Києва. Розміщено: 29.07.2014 в 22:17.
Кличко попередив киян про непросту зиму
В умовах дефіциту газу, готуючись до опалювального сезону в Києві, необхідно впровадити енергозберігаючі технології

В умовах дефіциту газу, готуючись до опалювального сезону в Києві, необхідно впровадити енергозберігаючі технології. Про це під час відвідування роботи столичного ЖЕКу №205 у Дарницькому районі заявив Київський міський голова Віталій Кличко, повідомляє УНН.

«Треба говорити чесно — у нас буде непроста зима. І ми повинні зробити все, щоб ця зима пройшла для жителів столиці якомога безболісніше. Нам потрібно доносити інформацію до населення про важливість впровадження енергозберігаючих технологій, утеплення будинків і додаткового обігріву, якщо необхідно, електроприладами, а не газовими конфорками», — зазначив В.Кличко.

Мер столиці зазначив, що непроста ситуація з підготовкою до опалювального сезону сьогодні не тільки в столиці, а й по всій Україні.

«Нам необхідно позбутися газової залежності від Росії і ми розуміємо, що цей період буде непростим. Для того, щоб акумулювати газ для опалення житла в столиці взимку, було призупинено постачання гарячої води до будинків. Взимку нам доведеться знизити температуру при опаленні на 1 — 2 градуси. Ми повинні доносити інформацію до населення про важливість впровадження енергозберігаючих технологій», — повідомив В.Кличко.

Мер також доручив перевірити комунікації та електричні мережі, щоб підготуватися до підвищення споживання електроенергії під час опалювального сезону.

Водночас, спілкуючись з активістами Дарницького району, В.Кличко зазначив, що державні ЖЕКи, на жаль, не завжди ефективно можуть виконувати свою роботу.

«Упевнений, що ми повинні знаходити оптимальну альтернативу ЖЕКам і отримувати більш якісний сервіс від приватних підприємств, де існує конкуренція сервісу і цін. Це ключова річ для отримання якісного, швидкого і дешевого сервісу», — зазначив мер Києва.

Віталій Кличко додав, що оцінкою якісної роботи експлуатаційних контор є рівень задоволеності суспільства.

«Кожен начальник ЖЕКу повинен спілкуватися з жителями району та знаходити з ними спільну мову. Якщо між мешканцями та ЖЕКом, який їх обслуговує, виникають конфлікти і непорозуміння, керівництво контори має з’ясувати об’єктивні причини неналежного виконання тих чи інших зобов’язань. Однак, конфлікту між мешканцями та ЖЕКами не повинно бути», — сказав Віталій Кличко.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022