Обама не допомагатиме Україні з озброєнням

Подивитись всі дописи у розділі: Америка. Розміщено: 30.07.2014 в 14:49.
Обама не допомагатиме Україні з озброєнням
На думку президента, найкраща допомога - це вплив на економіку

Президент США Барак Обама заявив, що його країна і надалі підтримуватиме Україну, але поки мова не йде про постачання зброї, про що просять українці.

Про це йдеться у спеціальній заяві Обами, яку він виголосив після повідомлення про нові санкції проти Російської Федерації за її дії в Україні, пише УНІАН, посилаючись на РАР.

«Українці краще озброєні, ніж сепаратисти. Питання сьогодні, як уникнути кровопролиття в Україні. Кращий інструмент, який ми маємо, щоб вплинути на російську поведінку — це вплив на російську економіку», — сказав президент США.

Раніше Санкції обвалили російський фондовий ринок і курс рубля.
Обама звернув увагу на те, що експерти зараз прогнозують нульове зростання російської економіки і значний відтік капіталу з країни.

Він також запевнив, що США і надалі підтримуватимуть Україну.

«Буду далі брати участь в пошуку дипломатичного рішення з президентом Путіним і президентом Порошенко і лідерами Євросоюзу. Але Росія повинна зрозуміти, що одночасно будемо підтримувати українців, які обрали нового президента і поглиблюють контакти з Європою і США», — сказав Обама.

У той же час він відзначив, що введення санкцій не означає початку «нової холодної війни», але назвав неприпустимим факт підтримки Росією бойовиків. Як заявив Обама, якщо Росія надалі це робитиме, то її очікують подальші наслідки.

Вчора, 29 липня, Вашингтон розширив список санкцій по Україні за рахунок включення в нього ще чотирьох юридичних осіб з РФ.

Обмежувальні заходи вводяться відносно російської Об’єднаної суднобудівної корпорації, а також російських банків ВТБ, російського Сільськогосподарського банку і Банку Москви.

Також ЄС заборонив державним банкам РФ продавати акції та облігації в Європі. У сфері енергетики санкції стосуватимуться нафтового сектора — ЄС заборонить експорт і реекспорт до Росії високотехнологічного обладнання, перш за все — обладнання для глибоководного буріння.

Крім того, накладено заборону на нові контракти з постачання в Росію зброї, а також машин, електроніки та іншого обладнання, яке може бути використане у військових цілях.

Санкції набудуть чинності з моменту публікації офіційного повідомлення про їх введення 31 липня.

Інші статті по темі:

Обговорити статтю на форуміLoading...
©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015