Лана дель Рей розповіла про особисте

Подивитись всі дописи у розділі: Новини музики. Розміщено: 01.08.2014 в 18:41.
Лана дель Рей розповіла про особисте
Американська співачка Лана дель Рей

Популярна американська співачка Лана Дель Рей несподівано зробила шокуюче зізнання.

Лана особливо не приховувала, що в її житті були «темні» часи. Однак це більше стосувалося її зловживання алкоголем.

У недавньому інтерв’ю журналу Complex артистка зізналася, що свого часу намагалася пробитися на вершину музичного Олімпу за допомогою сексу з відомими музичними діячами. Імен Лана, звичайно ж, розкривати не стала, але повідомила, що одна з її пісень з нового альбому «Ultraviolence» розповідає саме про цей досвід.

«Ви знаєте, ця пісня — це щось типу відповіді на критику: «Я знаю, що ви про мене думаєте», — розповіла співачка. — «І, передбачаючи ваше нове запитання, знаєте, зізнаюсь, я переспала з великою кількістю хлопців з музичної індустрії, але ніхто з них не допоміг мені домогтися успіху. І це навіть трохи дратує».

Артистка також додала, що сім років зустрічалася з чоловіком, який очолював один із звукозаписних лейблів. При цьому вона зазначила, що не згодна з твердженням: «Любов не дається просто так, а відносини завжди пов’язані з труднощами». На думку поп-діви, все в житті пов’язане з труднощами, але любов — одна з речей, яка дійсно приносить радість.

Говорячи про відносини, Лана Дель Рей зізналася, що найбільшою ціною її успіху стали зруйновані відносини, які вона будувала три роки. Ймовірно, це сталося через її емоційну нестабільність.

«Вони виявилися неспроможними через мою емоційну нестабільність. То був час депресій і невпевненості в собі», — зазначила поп-діва.

Говорячи про шкідливі звички, Лана зізналася, що якщо з алкоголем їй вдалося впоратися, то зі звичкою палити — ні. Дівчина буквально «димить як паровоз».

«Я не можу без цього. Я курю з 17 років. Я завзятий курець. Ось чому я намагаюся частіше виступати на опен-ейрах, де можна курити», — зізналася співачка.

Інші статті по темі:

Обговорити статтю на форуміLoading...
©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015