Артема Мілевського прийняв хорватський ФК

Подивитись всі дописи у розділі: Футбол. Розміщено: 04.08.2014 в 10:06.
Артема Мілевського прийняв хорватський ФК
Мілевський: Я винен сам у тому, що трапилося

Артем Мілевський розповів про свій перехід в «Хайдук», і про переосмислення життєвих інтересів:

— За останні півроку де я тільки не був! Якщо почну розповідати, це буде дуже довго. З вересня не був у Києві: Америка, Мальдіви, Європа… Напевно, підходить вік, коли починаєш любити, щоб було все спокійно, коли за тобою не стежать, як в деяких клубах.

Я писав різні пости, але це смішно, коли люди, крім Інстаграма, не можуть ніякої інформації знайти про мене. Як тільки я перестав писати, відразу всі все перестали розуміти, де я знаходжусь (посміхається).

Як тільки я дізнався про пропозицію «Хайдука», все вирішилося буквально за декілька днів. Я, за великим рахунком, навіть не питав про зарплату, коли дізнався, що тут мене дуже довго шукали. Спасибі, протягнули руку в такий момент, коли дійсно було вже не до жартів. Я відразу зібрав валізу, купив квиток і прилетів. Величезне спасибі і клубу і менеджеру Олександру Панкову. І попрошу відзначити, що зайвої ваги у мене зараз всього кіло триста. Мені не 40 років, не 36, чи не 37. Я можу грати ще й приносити користь клубу. Я налаштований дуже серйозно. Мені треба все тут доводити, на футбольному полі: забивати, віддавати передачі. І тоді подивлюся, як уболівальники будуть до мене ставитися.

Я можу сказати, що я подорослішав дуже сильно. Це завдяки тому, що останнім часом я багато подорожував, і, перш за все, завдяки знаходженню в Європі. Я багато дивився, як тут люди поводяться, все зовсім не так, як в Україні. Починаючи з парковки, порядку… Дуже багато дрібниць, на які в Києві навіть не звернули б увагу. Взагалі інший менталітет, люди насправді живуть по-іншому. Дивишся на них, дорослішаєш, і немає вже тієї дитячості, яка була в 20-22. Побачите — все зміниться.

Багато хто мене вже поховали, але я дуже радий, що є ще люди, на яких я можу покластися. Я радий перебувати в Спліті. Тут гарна погода і клуб з великою історією.

— Скажімо так, у тебе була творча відпустка…

— Так, треба було перезавантажитися, подумати про інше. І дійсно багато чого сталося за цей час. У Туреччині теж здавалося, що все добре, але про цей етап життя я не хочу згадувати… Були такі моменти, коли дуже мало хто вірив в мене. Хоча ті ж люди 3-4 роки тому говорили: «Мілевський — це бренд!» А зараз ті, до кого я звертався, сказали, що, крім якихось жахливих варіантів, мені нічого не світить. І в якийсь момент ці розмови, звичайно, мене лякали.

— Можна сказати, що тебе кинуло на дно. Не стало того Мілевського, який весь час був на перших сторінках…

— Можна сказати, що я і без футболу був на перших сторінках (посміхається). Але, знаєте, мене складно образити, засмутити…

— За «Динамо» продовжуєш стежити?

— Так, звичайно, не буду цього приховувати. І зараз, і півроку тому стежив. Звичайно, ж не всі матчі вдається подивитися, але результати в інтернеті дивлюся постійно. І Сергійка Реброва по інтернету поздоровляв з призначенням головним тренером, і з Ярмолою періодично спілкуємося.

Можу сказати, що важкий час зараз, не тільки у «Динамо», а й у всієї України. Користуючись нагодою, хочу побажати людям мирного неба над головою, щоб все це швидше припинилося, тому що це дійсно жахливо. І бажаю тільки, щоб всі були живі і здорові. Це все дуже сумно. Повірте мені, і в Америці, і в Європі це обговорювалося на головних каналах телебачення. Весь світ хвилюється і переживає. Дай Бог, щоб все швидше налагодилося.

А що стосується «Динамо» Київ, то я можу передати привіт Ігорю Михайловичу і всій базі, яка, напевно, за мною сумує. Я всіх: адміністраторів, тренерів, кухарів, масажистів — люблю шалено, бо це був мій дім протягом багатьох років. А те що трапилося, це сталося, і в цьому я не буду звинувачувати когось. Я сам винен в якійсь мірі. Так що передаю привіт рідному місту.

У Києві зараз дійсно молода команда. Буде важко, але Ребров — грамотний фахівець.

А винні люди, які довели команду до цього. «Динамо» Київ і четверте місце — для мене це просто несумісно. Далі — без коментарів, мені здається, всі знають, кого я маю на увазі. Я не така людина, щоб зараз про це розповідати.

Обговорити статтю на форуміLoading...
©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015