У Києві за миття голови гарячою водою просять 20 гривень

Подивитись всі дописи у розділі: Новини Києва. Розміщено: 06.08.2014 в 13:24.
У Києві за миття голови гарячою водою просять 20 гривень
По столичному пляжу ходять люди з шампунем і мочалкою

Ситуація з гарячою водою в столиці дуже повільно, але поліпшується. Якщо ще в понеділок вранці, за даними Київенерго, відключеними були 8823 споживача (це майже відповідає кількості будинків), то вчора вранці — вже на 46 будинків менше. Як повідомляли раніше, влада намагається направити якомога більше будинків до Дарницької ТЕЦ, яка працює не на газі, а на вугіллі, і використовувати додаткові ресурси ТЕЦ-5 (Голосієво, Печерськ).

Але поки більшості киян, які не стали поки щасливими володарями бойлера, доводиться шукати варіанти, де помитися. В тренді — салони краси, недорогі спортклуби і навіть пляжі.

В салонах краси

В салоні краси на Оболоні — нова послуга, яку тут рекламують на фасаді великими буквами: «Миття голови — 20 гривень». В салоні кажуть, що охочих зі зрозумілих причин чимало. А в недорогі спортклуби і зовсім записуються тепер з однією метою.

«Відвідувачів стало більше, нові клієнти цікавляться, чи є у нас гаряча вода. Кожен день зал забитий під зав’язку», — каже нам власник спортивного клубу «Жим Тім» Ростислав. За його словами, зачастили і старі клієнти, але піднімати ціну за заняття він не збирається.

Навіть салони з пошиття одягу, де є бойлер, тепер надають нові для себе послуги. «У майстерні гарячої води немає, але стоїть невеликий бойлер. До мене приїжджають клієнтки на примірку, перед нею вибачаються і просять освіжитися. Так, звичайно, роблять тільки добре знайомі і постійні, — розповідає майстер з пошиття одягу Андрій Лужецький. — До речі, у мене вдома бойлера немає, так що я і сам мию голову на роботі. До моєї сестри, вона перукар, частіше на укладку приїжджають, а заодно і голову миють».

На пляжі

На столичних пляжах вранці та ввечері нині можна помітити давно призабуту картину. Жінка, шампунь, мочалка. «У нас на набережній це стало вже звичним явищем, — розповідає мешканка вулиці Героїв Сталінграда Аліна. — А що поробиш: до друзів і родичів не завжди зручно з’їздити».

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022