Іспанія — найпопулярніша серед туристів європейська країна

Подивитись всі дописи у розділі: Європа. Розміщено: 13.08.2014 в 20:35.
Іспанія — найпопулярніша серед туристів європейська країна
Іспанія

Іспанія стала найпопулярнішою європейською країною для туристів в 2013 р, незважаючи на економічну кризу і безробіття. За першу половину 2014 туристи в Іспанії витратили на 7,8% більше грошей у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Основний наплив туристів спостерігається з Великобританії, Німеччини та Скандинавських країн, йдеться в прес-релізі іспанського уряду опублікованому 28 липня.

Цього сезону найпопулярнішими регіонами були Канарські острови, Каталонія і Андалузія. У червні, який є початком літніх канікул, найбільший наплив туристів спостерігався в Каталонії, на Балеарських островах і Андалузії. У липні французькі туристи посіли третє місце серед усіх відвідувачів.

В середньому приїжджі витрачають € 89 на день і € 589 за всю поїздку. 66,5% туристів воліють зупинятися в іспанських готелях.

Каталонія дуже популярна серед туристів з Америки, число яких в Іспанії цього року значно зросло. Середні витрати туристів складають € 2,336. Збільшення кількості туристів спостерігався і в Мадриді.

«Іноземні туристи витратили в Іспанії € 26,345 мільйона за першу половину року, що на 7,8% більше, ніж торік. Це кращий показник в історії», — заявив уряд Іспанії.

Найбільше грошей витрачають британські туристи (€ 5,212 мільярда), потім німці й скандинави.

Канарські острови — регіон з дуже високим безробіттям. Але при цьому це туристичний курорт, де відвідувачі витратили найбільше грошей, — € 6,069 мільярда, що на 13,9% більше, ніж в минулому сезоні.

У 2013 р Іспанія виявилася попереду всіх інших європейських країн з 34 мільйонами туристів, що відвідали країну між січнем і липнем, що на 4% більше порівняно з минулим роком. Погода в 2014 р сприяє ще більшому напливу туристів. Цього року в липні сильні бурі пройшли в центральній і південній Європі. Тим часом на Піренейському півострові стоїть стабільна і тепла погода.

Інші статті по темі:

Обговорити статтю на форуміLoading...
©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015