У Києві змінили глав шести районів

Подивитись всі дописи у розділі: Новини Києва. Розміщено: 16.08.2014 в 18:27.
У Києві змінили глав шести районів

Відповідне розпорядження підписав президент Петро Порошенко.

Шість із десяти районів Києва отримали нових керівників. Жодних сюрпризів — пару тижнів тому про ймовірних кандидатів трубили на всіх кутах. І всі ймовірні наступники колишніх глав таки зайняли нові місця.

Цікаво, що поки не змінили, хоча і збиралися, главу Голосіївського району — Миколу Даневича. У соцмережах за Даневича піднялася справжня народна хвиля — люди писали в «Фейсбук» Віталію Кличко і в службу звернень киян 15-51 прохання не міняти керівника Голосіївського району.

Поки що нових глав отримали шість районів — Дніпровський, Оболонський, Печерський, Святошинський, Солом’янський та Шевченківський. Хто ж ці люди?

Дніпровський район — місце Анатолія Долинного зайняв Ярослав Горбунов.

Ярослав Горубнов — депутат Київради від партії «УДАР». Політичну кар’єру почав з посади помічника-консультанта народного депутата. Потім вступив до партії «Реформи і порядок». З 5 червня цього року — депутат Київради, член постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

Оболонський район — місце Миколи Тихонова зайняв Олександр Цибульщак.

Олександр Цибульщак — з 2004 по 2010 роки був генеральним директором ТОВ «Хліб Києва». З червня 2012-го року працював головою правління Державної продовольчо-зернової корпорації.

Печерський район — замість Геннадія Кривошеї призначений Сергій Мартинчук.

Сергій Мартинчук — один з небагатьох, хто до призначення вже встиг попрацювати в своїй районній адміністрації. Був начальником управління житлово-комунального господарства Солом’янської РДА.

Святошинський район — замість Олександра Кулика призначений Ілля Сагайдак.

Ілля Сагайдак — закінчив економічний факультет КНУ ім. Шевченко. працював першим заступником голови Шевченківської РДА. До речі, Іллю можна привітати — днями він став батьком.

Шевченківський район — місце Петра Пантелєєва зайняв Олег Гаряга.

Олег Гаряга — з 2002-го року працював помічником-консультантом народних депутатів, потім — радником міністра закордонних справ, депутатом Київради від Блоку Віталія Кличка, депутатом Васильківської райради від партії «УДАР». З березня 2012-го року — глава «УДАРУ» в Шевченківському районі, депутат Київради скликання 2014 року.

Солом’янський район

Максим Шкуро — депутат Київради скликання 2014 року, член фракції «УДАР-Солідарність» та відомий розподільник землі Солом’янського району.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022