Кличко створив у Києві свою «молоду команду»

Подивитись всі дописи у розділі: Новини Києва. Розміщено: 18.08.2014 в 13:35.
Кличко створив у Києві свою «молоду команду»
Мер призначив глав шести районів

У Києві продовжують міняти міське начальство. На сайті президента опубліковано укази про призначення голів шести районів Києва. Об’єднує нових глав насамперед вік. Наймолодшому володареві головного крісла в районі всього 29 років.

Пройшов по конкурсу

Печерський район, як і прогнозували, очолив Сергій Мартинчук, якому місяць тому виповнилося 30 років. Він встиг попрацювати в держструктурах керівником різного рівня. Майже рік очолював департамент житлової політики Мінрегіонбуду, до цього два роки працював начальником управління ЖКГ в Солом’янській РДА, а в часи мера Черновецького — в 2008-2011 роки — трудився в главку ЖКГ мерії. «У мерію я потрапив за конкурсом, був головним спеціалістом, тому в «молодій команді» не перебував», — запевнив нас Мартинчук, який, до речі, не в УДАРі. Його сукупний дохід за минулий рік, згідно з декларацією, склав 86392 грн (тобто приблизно по 7000 грн на місяць).

Ударівцям — 3 райони

Главою Шевченківського району став 36-річний глава районної організації УДАРу і депутат Київради Олег Гаряга, який у політичній силі Кличка ще з 2006 року. Гаряга — виконавчий директор Інституту Євроатлантичного співробітництва, народився в Будапешті. На початку кар’єри працював помічником-консультантом нардепів, радником міністра закордонних справ.

Дніпровський район очолив депутат Київради і перший замглави Дніпровської РДА 40-річний Ярослав Горбунов. Він кілька років керує парторганізацією УДАРу, яка вважається однією з найсильніших. Його дохід за минулий рік, згідно з декларацією, склав всього 18 000 грн. «Інформація про доходи не секрет, я почав отримувати зарплату з квітня. Ставка була 2100 грн на місяць», — говорить Горбунов. Він живе в Києві лише кілька років, родом з Горлівки.

Солом’янський район, як і прогнозували, очолив депутат Київради від УДАРу 36-річний Максим Шкуро — в районі людина відома. Він почав роботу в РДА в 2001 році з посади керівника відділу енергетики та транспорту, а в 2006-му обійняв посаду першого заступника голови району. Його називають креатурою нардепа від «Батьківщини» Дмитра Андрієвського.

Мільйонера — в Святошин

А ось в головне крісло Святошинського району отримав справжній мільйонер — перший заступник голови Шевченківської РДА 29-річний Ілля Сагайдак, сукупний дохід якого, згідно з декларацією за минулий рік, склав 58 млн грн. Є у нього і земля неподалік від будинку екс-президента Віктора Ющенка — в Старих Безрадичах.

Злі язики кажуть, що кар’єра активіста «Батьківщини» склалася в тому числі завдяки тестеві, одному з екс-глав «Нафтогазу». Якщо судити по сторінках Сагайдака в соцмережах, він активний мандрівник і встиг побувати у багатьох країнах світу. У Новій Зеландії навіть прийняв участь в чемпіонаті світу з рафтингу, правда, незрозуміло в якій якості, адже Україна, судячи з розкладу ЧС, в ньому не змагалася.

Сагайдак регулярно відвідує тренажерний зал і не обходить увагою дорогі ресторани. А 13 серпня Ілля став батьком, у нього народилася донька.

Бізнесмен на Оболоні

Главою Оболонського району став Олександр Цибульщак, який з 2004-го по 2010 рік був гендиректором ТОВ «Хліб Києва». З червня 2012 року працював головою правління Державної продовольчо-зернової корпорації.

«Віталій Кличко розраховує на швидкий результат. Тому він підібрав собі людей, з якими йому буде зручно. У нього багато планів і занадто мало часу», — сказав нардеп від «Батьківщини» Олександр Бригинець».

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022