10 кращих місць для шопінгу за кордоном

Подивитись всі дописи у розділі: У світі. Розміщено: 18.08.2014 в 14:25.
10 кращих місць для шопінгу за кордоном
Галерея Lafayette

Збираючи валізи перед відбуттям на відпочинок за кордон, ви залишаєте вільне містечко для майбутнього поповнення гардероба в перервах між сонячними ваннами та дегустацією місцевих делікатесів? Тоді ця добірка вам просто необхідна!

Нью-Йорк

Одну з основних ідей, яку проповідують в фільмах на кшталт «Шопоголіка» або «Сексу у великому місті», можна виразити так: Нью-Йорк — найкраще місто для шопінгу у всьому Всесвіті. Звичайно, завжди знайдуться бажаючі з цим посперечатися, однак образи Манхеттена з його сяючими бутиками і запашними витонченими ароматами Department Stores не дають спокою модницям з усього світу.

Крім всіх інших бонусів шопінгу саме тут — неймовірно широкий вибір магазинів маловідомих на нашому материку американських дизайнерів і маленьких хіпстерських General Stores. Фанати Nike, безумовно, оцінять цілих п’ять поверхів Niketown, затиснутих між Медісон і П’ятою. Серед інших цікавих місць — провідний бутик Tory Burch c одягом в розкішному богемному стилі і в аскетичному препп і Oak для шанувальників базових речей.

Мадрид

Мадрид — це неймовірно широке розмаїття магазинів взуття та одягу всіляких марок і стилів, колоритних сувенірних і гастрономічних крамниць. Приємно і зручно, що більшість магазинів тут починають роботу в 10 ранку і залишаються відкритими до 9 вечора, до того ж місто має напрочуд розгалужене сучасне метро і густу мережу наземного транспорту. Наймодніший район в місті — Salamanca. Як випливає з цього, тут всі самі знакові ресторани, бари і магазини. Головні в цьому плані вулиці — Calle Velázquez, Calle Claudio Coello, Calle Lagasca і, звичайно ж, Calle de Serrano, що проходить практично через всю центральну частину міста.

Дуже важливий пункт — Gran Via. Тут кіно і театри йдуть упереміш з відділами Zara, H&M, El Corte Inglés, Cortefiel, Stradivarius, FNAC і дуже дорогими ювелірними магазинами. А в одну з неділь заплануйте похід на запаморочливий блошиний ринок El Rastro.

Є тут і декілька хороших аутлетів, де можна придбати речі марок начебто Loewe, Adolfo Domínguez, Lottusse, TAG Heuer, Victorio & Lucchino, Roberto Verino, Diesel, Pepe Jeans за 50- 70% від первісної ціни. Перший називається Las Rozas Village, і дійсно імітує сільське населення, де кожен магазин «у своєму будиночку».

Сідней

Торгові центри в британському колоніальному стилі, нерозвідані австралійські дизайнери, колоритні ринки зі всякою всячиною — все це ви знайдете в Сіднеї. Приємна особливість полягає в тому, що тут на відміну від деяких зон Австралії, «сезон» триває цілий рік: рівень тепла завжди залишається в рамках комфорту, варто тільки пам’ятати, що місцева зима збігається з нашою влітку.

Під час шопінгу обов’язково зверніть увагу на сукні та туніки від Camilla Franks, джинси від Sass&Bide, купальники Zimmerman, місцеві автентичні уггі, прикраси з гуми від Dinosaur Designs. Більшість товарів місцевого виробництва відрізняються оригінальністю та високою якістю.

Почати ж маршрут варто з Oxford Street, яка з’єднує райони Darlinghurst і Paddington. Тут провідні бутики австралійських марок чергуються з більш звичними європейськими. Пройдіться також вниз по вулицях Glenmore Road, William і Elizabeth Street, заглядаючи в химерні лавки. Якщо ви завжди прагнете дотримуватися формату «антимолл», значить, неодмінно потрібно потрапити в The Intersection — свого роду кластер магазинчиків, що уособлюють австралійський стритстайл.

Ніцца

Навіть невибагливих мандрівників до Ніцци тягне чарівність розкоші та європейського богемного життя, так точно описаного Фітцджеральдом в романі «Ніч ніжна». У зв’язку з цим витрати і покупки просто не можуть не вписатися в загальну картину такої подорожі. В цьому плані основними форматами повинні стати вуличні ринки і невеликі магазинчики, що розташувалися уздовж набережної — англійського променаду Promenade des Anglais і коротенької паралельної Rue de France, в центрі в районі вулиці Avenue Jean-Médecin, або в старому місті в районі Cours Saleya.

В Ніцці є сенс «полювати» на традиційні товари Провансу — мило, свічки, косметику і парфумерію, тканини, елементи декору та антикваріат, або ж грати по-крупному і шукати вигідні пропозиції в дизайнерських бутиках. Перший варіант припускає прогулянки в старе місто, до ринку Cours Saleya.

Другий же варіант чекає вас в найпрестижнішій частині міста, що носить назву, яка говорить сама за себе Carré d’Or («Золотий Квадрат»). Окрім як найдорожчими готелями і ресторанами ця зона характеризується наявністю приємних вузьких вуличок, обрамлених бутиками провідних марок класу люкс на зразок Louis Vuitton, Chanel або Hermès, які регулярно пропонують капсульні і круїзні колекції. Орієнтиром служать вулиці Rue Paradis, Rue Alphonse Karr, Avenue de Suède і Avenue de Verdun.

Париж

Маршрутів для шопінгу в Парижі безліч, їх довжина і напрямок залежить від вашого гаманця і часу, який ви готові присвятити покупкам. Як правило, магазини відкриті з 9.30 до 19.00 щодня, крім неділі та святкових днів, втім, деякі великі магазини працюють до 21 години один раз на тиждень.

Сезонні розпродажі у Франції регулюються державою і, як правило, проходять два рази на рік. Один раз — взимку, після Різдва. Інший раз — влітку, в кінці червня — початку липня, конкретні дати оголошуються заздалегідь. Тривають вони 5-7 тижнів, а знижки варіюються від 30% до 70%.

Усіх без винятку шопоголіків зацікавить еклектичний район під інтригуючою назвою «Золотий трикутник» («Le Triangle d’Or»), де H& M, Gap і Zara сусідять з Luis Vuitton. А ось тих, хто цікавиться не тільки одягом та аксесуарами, чекає район Оноре, а саме вулиця Rue Saint-Honore. На ній крім Versace, Lanvin, Comme des Garçons, Yves Saint Laurent, Hermes, та ін. розташований концепт-стор Colette, де окрім ультрамодного одягу представлені всі останні тренди практично будь-якої області: парфумерія, косметика, дизайн, гаджети та багато іншого.

Бангкок

Моли, або великі торгові центри — візитна картка Бангкока, причому особливий упор тут робиться на розважальну сторону справи. Пізні пташки оцінять їх роботу у вечірні години: більшість магазинів відкриті з 10 ранку ло 22 вечора. Найбільш представницький з усіх носить назву Siam Paragon, що включає в себе 250 магазинів міжнародних брендів класу люкс, найбільший океанаріум в Південно-Східній Азії, величезний кінотеатр і прекрасний набір ресторанів з кухнею з усього світу. Неподалік, на перехресті Ratchaprasong, знаходиться його найближчий суперник — Мегамолл Central World (зупинка метро — Chit Lom). Крім бутиків, відділів з ​​передовими технологіями, салонів краси та кінотеатру з 15 екранами, тут можна знайти дитячий навчально-ігровий центр, ковзанку, і концертний майданчик.

Не менш цікавий і такий собі гібрид нічного базару і молла — Asiatique. У ньому перебувають понад 1500 бутиків з незвичайними речами і 40 ресторанів, зібраних під одним дахом колишньої портової будівлі, а прогулянки по торговим рядам можна чергувати з переглядом уявлень кабаре або тайського театру ляльок або катанням на колесі огляду.

Лондон

Як і в будь-якому іншому європейському місті, в Лондоні є сезонні розпродажі: взимку (відразу після Різдва) і влітку (починаючи з 20-х чисел червня). Тривають розпродажі, як правило, цілий місяць. Знижки починаються від 50% в перші дні і виростають до 70-80% ближче до кінця періоду. Крім сезонних розпродажів в лондонських магазинах бувають спеціальні sales-тижні, коли знижки на поточні колекції можуть становити до 50%. Однак про такі розпродажі заздалегідь не попереджають.

Oxford Street вважається головною торговою вулицею Лондона — тут розташований знаменитий Selfridges — торговий центр з багатою історією та унікальною концепцією «ненудного шопінгу». Ще один найстаріший універмаг знаходиться на Oxford Street — це Debenhams. Зручне поєднання дорогих і доступних брендів робить його привабливим саме для шопінгу. Багатий вибір чоловічого і жіночого одягу як відомих британських фірм — Ben Sherman, Paul Smith і Fred Perry, так і зарубіжних марок — Lacoste, US Polo, Tommy Hilfiger, і навіть власних дизайнерів Debenhams. Справжнім модникам неможливо пропустити і похід на блошині ринки Лондона. Подарунки, сувеніри, одяг, антикваріат і багато-багато іншого можна купити там за дуже демократичними цінами. Наприклад, вуличний ринок на Portobello Road (станція метро Notting Hill Gate або Ladbroke Grove) знаменитий своїми антикварними крамницями; що віддають данину моді ринки в Camden (станція метро Camden Town) крім подарунків і сувенірів пропонують великий вибір сучасного та вінтажного одягу, ювелірних прикрас, взуття та аксесуарів; а з вітрин ринку Spitalfields починають своє сходження молоді дизайнери.

Токіо

Найпопулярніше розклад роботи магазинів в Токіо — з 11 ранку до 8 вечора, без обіду. Однак бувають також варіанти роботи як з 12:00 до 21:00, з 10:00 до 19:00 або фокус з неробочим понеділком, так що якщо питання принципове, то завжди краще упевнитися заздалегідь. Мабуть, самим розкішним кварталом для шопінгу по праву вважається Гінза. Тут головна гордість — найстаріший торговий центр Mitsukoshi, по своїй суті нагадує лондонський Harrods, він і улюбленець місцевої модної публіки — Matsuya c надзвичайно різноманітним асортиментом брендів і товарів на будь-який смак. Якщо вам більше до душі формат розважальних торгових центрів — випробуйте Venus Fort. Він був задуманий як рай для дівчат, для яких шопінг вже давно встиг стати чимось більшим, ніж хобі. Концепція, яка об’єднує ці 170 бутиків під одним дахом, — наслідування венеціанському двору XVII століття, а значить, покупки доведеться робити серед ліпнини, фонтанів і скульптур.

Ще одне знакове місце для любителів шопінгу є район Shibuya і його головний модний центр — Shibuya 109. Клієнтки цієї «башти» — дівчата до 20 років, що знаходяться в пошуках модних новинок
Безумовно, Токіо — один з головних центрів молодіжної моди. Японський стритстайл встиг завоювати чимало прихильників, так що якщо захочете подивитися, де молоді японці знаходять речі для своїх неймовірних образів, неодмінно зайдіть в магазин якісного японського бренду Uniqlo (Ginza 5-7-7), хіп-​​хоп стайл аутлет A Bathing Ape Exclusive (Bape, Ginza, 5-5-8 Minami-Aoyama Minato-ku) з веселим футуристичним інтер’єром, де найкраще розходяться кеди і сумки із пластику, а також Iroha-DA, куди їздять, щоб знайти «правильні» окуляри, капелюх або ремінь.

Мілан

Більшість магазинів в Мілані працює з 9:30 до 13:00 та з 15.30 до 19.30, неділя і ранок понеділка — вихідні. З 13.00 до 15.30 — сієста. Цим правилам не підкоряються тільки магазини в «модному квадраті» і великі універмаги, які працюють без вихідних та перерв.

В околицях Il Quadrilatero d’Oro, «Золотого квадрата», розташувалися бутики титанів світової моди — Chanel, Hermes, Dolce&Gabbana, Gucci, Missoni, Prada, Trussardi, Valentino, Louis Vuitton, Armani, Versace та інших люксових марок. Шопоголиками з усього світу вшановується Galleria Vittorio Emanuele II, яка примикає до центральної площі Дуомо. У галереї більш 30 бутиків великих брендів, включаючи Massimo Dutti, Tod’s, Louis Vuitton, Bric’s, Church’s, Borsalino, Luisa Spagnoli, Swarovsky, Gucci. Тут розташований і перший магазин Prada, і єдиний у світі «Макдоналдс» з вивіскою на чорному тлі, а також відомий ресторан Savini.

Тим, хто жадає розмаїтості, підійде Corso Buenos Aires. Тут розташовані і елітні, дорогі бутики, і демократичні молодіжні магазини, а також кінотеатри, піцерії, ресторани і кафе, де можна насолодитися вишуканими стравами і спробувати справжню італійську каву. Велика кількість магазинів відомих марок: Max Mara, Max&Co, Luisa Spagnoli, Stefanel, Prenatal, Fiurucci, Timberland, Lacoste, Mandarina Duck, Benetton, Kookai, Bata, Promod, Sisley, Nadine, Furla, Tod’s, венеціанська марка Oviesse з лінією одягу великих розмірів.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022