Володимир Кличко підтвердив, що не вийде на ринг 6 вересня проти Кубрата Пулєва

Подивитись всі дописи у розділі: Бокс. Розміщено: 26.08.2014 в 5:41.
Володимир Кличко підтвердив, що не вийде на ринг 6 вересня проти Кубрата Пулєва

Українець вибачився перед своїми фанатами і опонентом — болгарським боксером Кубратом Пулєвим.

«Я дуже розчарований через те, що бій не відбудеться у заплановані терміни, — цитує Кличка spiegel.de. — Я перебуваю у відмінній формі і прекрасно провів тренувальний табір. Звичайно, найбільше в цій ситуації шкода вболівальників. Але постраждав, безумовно, і мій суперник Кубрат Пулєв, який готувався так само інтенсивно, як і я».

Повідомляється, що зараз Кличко знаходиться в австрійській клініці міста Санкт-Йоганн-ім-Понгау. Точний діагноз Володимира не називається (німецькі ЗМІ раніше повідомили про пошкодження підколінного сухожилля, англійські пишуть про травму біцепса, а болгарські — про пошкодження м’язів стегна), але лікарі говорять, що як мінімум чотири тижні Кличко-молодший буде залишатися поза рингом.

Орієнтовно поєдинок проти Пулєва буде перенесений на кінець жовтня або початок листопада, місцем проведення залишиться німецький Гамбург.

Нагадаємо, що днями Володимир заявив, що поки не збирається завершувати кар’єру, хоча і тренується менше, ніж раніше:

— Я — свого роду спортивний учений. А мій тренер і члени моєї команди — це немов співробітники в лабораторії. І ми все ретельно спостерігаємо за мною. Мої реакція і швидкість як і раніше дуже хороші. Я тренуюся менше, але більш цілеспрямовано.

Інші статті по темі:

Обговорити статтю на форуміLoading...
©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015