На вітчизняному ТБ покажуть фільм про еволюцію сімейних відносин «Коли ми вдома»

Подивитись всі дописи у розділі: Новини кіно. Розміщено: 27.08.2014 в 9:02.
На вітчизняному ТБ покажуть фільм про еволюцію сімейних відносин «Коли ми вдома»
Дмитро Танкович

Судячи з прем’єрного епізоду, який нам вдалося подивитися заздалегідь, вийшов добротний «домашній серіал», легкий, смішний, а головне — про українців. Не акторів, а справжніх. Про нас з вами. У цьому фільмі герої говорять не літературною мовою, а живою — так, як ми спілкуємося на вулицях, вдома, на роботі. Тобто і українською, і російською, і суржиком. І ситуації показані такі, в яких багато хто пригадає і побачить себе.

Креативним продюсером 40-серійного скетчкому виступив відомий телеведучий і колишній кавеенщик Дмитро Танкович, з яким ми і поговорили не лише про новий проект, а й про життя.

— Діма, наскільки доречні в сьогоднішній ситуації подібні веселі проекти?

— За інші проекти відповідати не буду. А про наше скажу. Ми впевнені, що серіал не буде танцем на кістках, це скоріше можливість українському телеглядачеві перемкнутися з буденного потоку інформації, зробити перепочинок хоча б на одну годину. Я щиро вважаю, що в наших реаліях це необхідно. Ви знаєте, ми ж роботу над серіалом почали близько двох років тому, задовго до подій в Україні, і багато думали про те, чи продовжувати зйомки, чи виходити в ефір з урахуванням подій. Але, переглянувши відзнятий матеріал, у нас не було сумнівів, що це доречно зараз. Адже сім’я залишається сім’єю в будь-якій ситуації!

— А чим скетчком відрізнятиметься від інших комедійних серіалів і ситкомів?

— Наша задача була показати телеглядачеві такі ж сім’ї, як і їх, а це значить різні вікові категорії і різні етапи розвитку відносин. Тому у нас п’ять сімей: одна пара тільки з’їхалася і починає краще пізнавати один одного в побуті; друга — молоді батьки, будні яких — суцільні клопоти про дитинку; третя пара переживає кризу середнього віку, їх діти починають самостійне життя, і батьки віддані собі; четверта — це вже бабуся і дідусь, ветерани сімейного фронту; а п’ята пара — це реалії української родини, де часто доводиться жити разом під одним дахом зі свекрухою, і тут починається боротьба жінок за чоловіка / сина. При цьому сім’ї в серіалі не перетинаються, а всі події відбуваються з ними в їхніх квартирах.

Наш серіал про те, чому чоловіки і жінки не завжди можуть знайти спільну мову і як зробити так, щоб в процесі з’ясування відносин не постраждала родина.

У серіалі йтиметься про п’ять різнотипних українських сімей, які з гумором долають всі побутові та особисті проблеми

— На батьківщину в Білорусь часто їздите?

— Вкрай рідко їжджу останнім часом, постійно на роботі. Судіть самі: останні два місяці активно йшли зйомки осінніх проектів — паралельно знімалися шоу «Куб» і «Танцюють всі!», у мене був такий графік, що ворогу не побажаєш. А паралельно ще зйомки скетчкому. Запишіть, будь ласка, а якщо можна, винесіть в заголовок — більше ніколи не погоджуся на такий графік!

Загалом, літо було робочим, батьківщину не бачив.

— А не складно було вам, білорусу, знімати кіно про українців?

— Я ж уже багато років живу і працюю в Україні. Та й ментальності білорусів та українців схожі, ми сміємося від одних речей. Автори сценаріїв — і українці, і білоруси. У нашій команді працюють п’ятдесят авторів, тому наш гумор універсальний, він зрозумілий і тут, і там. Він легкий, іронічний, про наші з вами буденні проблеми.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022