Останні новини за 31 серпня про хід АТО. Онлайн-репортаж

Подивитись всі дописи у розділі: Війна України з росією. Розміщено: 31.08.2014 в 7:34.
Останні новини за 31 серпня про хід АТО. Онлайн-репортаж

Українські військовослужбовці все ще залишаються заблокованими під Іловайськом, обіцяний конвой за бійцями не прийшов. Міністерство оборони України засекретило офіційну інформацію про події в Іловайському котлі. По словами військових, будь-яке розголошення інформації про спецоперацію може загрожувати життю бійців. Видання «РІВНІСТЬ» стежить за розвитком подій.

07.01 На саміті Північноатлантичного альянсу головнокомандувач об’єднаними силами НАТО в Європі американський генерал Філіп Брідлав поставить питання про загрозу від РФ у зв’язку з наявністю російського озброєння на сході України і активною участю російських військ в конфлікті.

04.45 Українська авіація завдала ракетного удару по скупченню бойовиків в районі міста Мологвардійськ і села Самсонівка Краснодонського району Луганської області. В обох випадках позиції бойовиків були розташовані в лісопосадці. У відповідь бойовики відкрили вогонь по літаках з ЗРПК «Панцир», який розташований в районі міста Суходільськ Луганської області, однак українські літаки встигли покинути небезпечну зону.

03.40 Терористи «ЛНР» обстріляли з установок «Град» Лутугинський науково-виробничий валковий комбінат в Луганській області. Інформація про жертви і руйнування уточнюється.

00.50 Російські ЗМІ повідомляють, що в місті Каменськ-Шахтинський Ростовської області стоїть друга колона з російським «гуманітарним вантажем» для сходу України. Гуманітарний вантаж до Каменськ-Шахтинський доставили залізничним транспортом.

00.01 Президент України Петро Порошенко повідомив, що деякі країни Європейського Союзу готові надати військово-технічну допомогу Україні. «Левова частина цієї співпраці буде присвячена зброї найвищої якості і найсучасніших зразків, яке виробляється в ЄС», — сказав Порошенко.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022