Перед боєм Олександра Усика на «Арені Львів» ловлять спекулянтів

Подивитись всі дописи у розділі: Бокс. Розміщено: 04.10.2014 в 20:26.
Перед боєм Олександра Усика на «Арені Львів» ловлять спекулянтів
Вечір боксу на стадіоні «Арена Львів» розпочався з півторагодинним запізненням

Перед поєдинком олімпійського чемпіона Олександра Усика за титул інтреконтінентального чемпіона за версією WBO проти Даніеля Брюєра на ринг повинен вийти Андрій Котельник. Для нього цей поєдинок стане останнім у професійній кар’єрі.

Вечір боксу на стадіоні «Арена Львів» розпочався з півторагодинним запізненням. Біля стадіону життя б’є ключем — тут і прапорці по 8 гривень, і шарфики з написом «Слава Україні» в червоно-чорних кольорах по 70 гривень, і дудочки по 35-45 гривень. А ось спекулянтів, які приторговують квитками, «відловлюють» чоловіки в чорних костюмах: зупиняють і «проводять виховну бесіду».

Впадає в очі, що більшість цінителів боксу у Львові — жінки. Саме дам більше всіх серед уболівальників, які поспішають на поєдинок.

На арені близько 2000 глядачів, і то на найдешевших місцях, тобто стадіон заповнений менше, ніж на половину. Все — в синьо-жовтих прапорах і з національною символікою. Розпочався вечір боксу з виступу «Океану Ельзи» — на арені прозвучала композиція «Вставай!».

Для багатьох любителів боксу питання де подивитись поєдинок Олександра Усика з Деніелом Брюєром так і залишилось без відповіді, бо фактично жоден центральний канал не транслює цей бій.

Інші статті по темі:

Обговорити статтю на форуміLoading...
©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015