Гонконг: демонстранти продовжують протести в урядовому кварталі

Подивитись всі дописи у розділі: Азія. Розміщено: 06.10.2014 в 6:28.
Гонконг: демонстранти продовжують протести в урядовому кварталі
Гонконг: поліція спробувала розігнати натовп протестуючих

У Гонконгу учасники протестного руху «Окупуй Централ» залишають деякі зайняті ними райони і збираються в урядовому кварталі. Раніше адміністрація Гонконгу попередила демонстрантів, що поліція вживе всіх можливих заходів для того, щоб в понеділок урядові установи і школи відновили нормальний режим роботи.

«Якщо поліція буде зачищати район і застосовувати силу, тоді, звичайно, я піду. Все-таки я нормальна і беззахисна людина, — каже один з демонстрантів на камеру, — але, якщо насильства не буде, я залишуся і продовжу брати участь в акції громадянської непокори і буду відповідати за те, що я зробив. Якщо я порушу закон і мене заарештують, я з цим погоджуся».

Повідомляється, що багато демонстрантів покидають свій табір в густонаселеному кварталі Монгкок на півострові Коулун, де відбувалися запеклі сутички маніфестантів з поліцією.

Манна Чан: «Я думаю, такий варіант розвитку подій, що влада спробує змусити нас піти — існує. Але ми хочемо залишитися тут. Хоча, якщо наше життя опиниться під загрозою, ми, швидше за все, підемо».

Нагадаємо, протестні акції в Гонконзі не припиняються більше тижня. Демонстранти, в основному студенти, обурені планами Пекіна відбирати кандидатів на посаду голови адміністрації Гонконгу на виборах в 2017 році.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022