Британські університети хотіли б мати більше українців, які здобувають освіту в цій країні

Подивитись всі дописи у розділі: Новини Освіти. Розміщено: 11.10.2014 в 8:58.
Британські університети хотіли б мати більше українців, які здобувають освіту в цій країні
Освіта в Британіі стає дедалі більш популярною серед українців

Перший секретар Посольства Великобританії в Україні Кріна Лавер відзначає, що її країна зацікавлена збільшити кількість українських студентів, які здобувають освіту в британських вищих навчальних закладах

Про це вона повідомила на прес-конференції, присвяченій проведенню міжнародної освітньої виставки Great British Schools Fair в Києві.

«Мета полягає в збільшенні кількості іноземних студентів, і для цього уряд Великобританії проводить відповідні заходи», — сказала Лавер.

Вона заявила, що вважає українців, які вже вчилися в Британії, мотивованими і дуже професійними людьми.

Лавер висловила сподівання, що завдяки проведенню 11 жовтня міжнародні освітньої виставки кількість українських студентів у Великобританії зможе зрости.

У свою чергу, прес-секретар британського посольства Олексій Курка повідомив, що з 2015 року планується збільшити для українців кількість стипендій за освітньою програмою Chevening. «На наступний рік буде втричі збільшено кількість стипендій для цього регіону (Східна Європа), включаючи Україну, тобто ми також заохочуємо молодих фахівців, які мають досвід роботи та мають вищу освіту, придивлятися до стипендій Chevening», — сказав Курка. За його словами, термін подання анкет триває до 15 листопада.

Як повідомила в.о. директора Британської ради в Україні Наталія Василюк, британські університети хотіли б мати більше українців, які здобувають освіту в цій країні. «Число українців, які навчаються у Великобританії, зростає не так швидко, як хотілося б це, можливо, британським вузам, але воно зростає. Зараз ми можемо говорити про 3,5 тис. українців, які навчаються на різних рівнях», — сказала Василюк. За її словами, це не тільки школи і дошкільна освіта, а це і різні мовні курси, вища освіта, в тому числі різні стипендіальні програми.

Василюк відзначила, що українські студенти у Великобританії добре кваліфікуються, бо вони демонструють високі знання.

Разом з тим, вона повідомила, що переважна більшість українців вибирають юридичну, економічну, бізнес освіту, а також можна говорити про поширення художньої освіти. Як додала Василюк, з’являється тенденція, що українські дослідники починають їхати до Британії.

Крім того, вона зазначила, що кількість українських студентів значно може зрости, якщо в українських навчальних закладах почнуть на постійній основі викладати різні професійні предмети англійською мовою.

Посольство Великобританії в Україні запрошує всіх бажаючих українців прийти 11 жовтня о 11.00 в готель Hyatt Regency Kyiv для участі в міжнародній виставці.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022