Чи варто дивитись серіал Стівена Спілберга «За межами»

Подивитись всі дописи у розділі: Новини кіно. Розміщено: 12.10.2014 в 3:53.
Чи варто дивитись серіал Стівена Спілберга «За межами»
Холлі Беррі намагається розібратися не тільки в собі, а й в тих, кого вона вважала близькими людьми

Новий Серіал Стівена Спілберга — оригінальна версія космічної змови по поневоленню людства.

У вас бувало відчуття, ніби ви втрачаєте почуття реальності? Ось живуть собі люди, дихають, люблять, ненавидять, створюють неймовірні штуки… А потім раптом з’ясовується, що насправді відбувається щось зовсім інше, не те, що їм здається. Головоломку «хто є хто» в серіалі «За межами» / Extant доведеться розгадувати протягом усього фільму, так що зупинити картинку на середині у вас вже навряд чи вийде. Цікаво ще й те, що серіал цей — про майбутнє. Але досить близькій, коли людство все ще живе на Землі, але технології різко зробили крок вперед. Світ тут вже дуже багатий на різноманітні девайси, яким ми зараз можемо тільки позаздрити. Наприклад, на вулицях стоять футуристичні «живі» смітники, будинок став «розумним» (дзеркала в ванних кімнатах запросто перетворюються на сенсорні цифрові екрани), а унікальна дитина-андроїд хоч і робот, але здатна відчувати і розвиватися як людина. Звичайно, полегшуючи одні моменти життя, технічний прогрес незмінно ускладнює інші.

Сюжетна лінія серіалу «За межами»

Починається ця містична історія так. Астронавт Моллі Вудс (Холлі Беррі) повертається на Землю після одиночної 13-місячної місії в космосі і виявляє, що вагітна. Як могло відбутися зачаття на орбітальній станції, де Моллі перебувала в гордій самоті, займаючись науковими експериментами, вона не пам’ятає. Ситуацію ускладнює ще те, що Вудс довго намагалася завагітніти на Землі, але всі її старання зійшли нанівець. Тому, ще до польоту в космос, вона разом з чоловіком Джоном (Горан Вишнич) всиновлюють першого гуманікса по імені Ітан (Пірс Генон) — робота, який зовні нічим не відрізняється від звичайної дитини, який, згідно з програмою, має розвиватися як і всі діти. Але після повернення додому з Моллі починають відбуватися дивні речі, з Ітаном складаються напружені відносини. Відважна Вудс починає з’ясовувати, що ж з нею сталося в космосі…

До речі, дев’ятирічний Пірс Генон, безумовно, — родзинка проекту. Пам’ятайте популярну свого часу картину «Омен», в якій на її героя Деміена дивитися було і страшно, і захоплююче? Ось зараз ці відчуття схожі. Та й, здається, Холлі Беррі таки провела деякі експерименти в космосі, тому як виглядає вона в свої 48 прекрасно.

Як все починалося

Фантастичною вийшла не тільки готова історія, але і її задумка. Автор ідеї і сценарію пілотної серії Мікі Фішер виношував сюжет роками, а потім, якщо вірити іноземній пресі, написав вступну частину за один присід в Starbucks. Робота Фішера настільки сподобалася Стівену Спілбергу, що він тут же підключився до фінансування, особисто виступивши виконавчим продюсером серіалу.

Де подивитись серіал «За межами»

В інтернеті на великих файлообмінниках і торрентах є всі 13 серій першого сезону. Причому шукати серіал Extant (оригінальний варіант) в перекладі на російську мову можна за чотирма назвам: «Рід людський», «Існуюча», «Жінка, що вижила» і «За межами». Це все один і той же фільм!

Чи буде другий сезон серіалу «За межами», митці поки не розповідають. Але за словами Грега Уолкера, одного з продюсерів картини, його команда постійно обговорює подальший розвиток цієї історії. І судячи з популярності першого сезону, далі буде продовження, а нам доведеться зачекати.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022