Тест ЗНО доведеться здавати навіть тим, хто не збирається в ВУЗ

Подивитись всі дописи у розділі: Новини Освіти. Розміщено: 13.10.2014 в 19:49.
Тест ЗНО доведеться здавати навіть тим, хто не збирається в ВУЗ
ЗНО тепер будуть здавати всі

ЗНО з української мови у 2015 році будуть здавати всі випускники шкіл, причому в пунктах тестування.

Ми вже писали які нововведення чекають на випускників цього навчального року, нагадаємо основні зміни в оцінюванні знань майбутніх абітурієнтів.

Результати тесту зарахують і як випускний іспит. А ще вперше доведеться під час реєстрації вибирати, який вибрати рівень тесту з української мови. Тепер їх два: базовий і поглиблений.

Тим, хто не збирається ставати абітурієнтами, треба вибрати базовий тест, уточнив директор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук. Цей рівень — для всіх, кому не потрібно підвищених знань. До речі, українська мова та література — обов’язкові предмети для вступників. За базовий тест випускники отримають подвійну оцінку: перекладену в 12-бальну шкалу (зарахується як випускний іспит у школі) і розраховану за шкалою 100-200 балів — для вступу до вузів.

Майбутні філологи і всі, для кого Правилами прийому в конкретному університеті потрібно поглиблений рівень тесту, повинні відзначити це при реєстрації. В день ЗНО вони отримають зошит з «більш складним тестом». Там крім базових завдань є «продовження» — на його виконання передбачено додатковий час.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022