Коли краще перевзувати автомобіль в зимову гуму?

Подивитись всі дописи у розділі: Автоновини. Розміщено: 16.10.2014 в 7:40.
Коли краще перевзувати автомобіль в зимову гуму?
Коли перевзувати автомобіль в зимову гуму - прислухайтесь до порад виробника

З приходом осені працівники шиномонтажу і СТО потирають руки від задоволення в передчутті великого заробітку, а автомобілістам додається головний біль. На перший план виходить питання про зміну літньої гуми на зимову.

В автошколах не вчать тому, коли краще перевзувати свій транспорт. Це приходить до водія з досвідом, і єдиної дати по зміні сезонного взуття для автомобілів немає. Якщо ви купили нешиповані автопокришки, то перевзувати своє авто можна вже восени, коли температура повітря опускається до 5-10 градусів за Цельсієм. Що стосується гуми шипованої, то в цьому випадку бувалі автолюбителі рекомендують ставити їх безпосередньо перед першим снігопадом.

В період міжсезоння краще всього бути готовим до будь-яких змін погоди. Погодьтеся, що буде набагато правильніше перестрахуватися і заздалегідь перевзути свого «залізного коня», ніж на літній гумі роз’їжджати по засніженій дорозі. В цілому, як кажуть в колах автолюбителів, дотримуйтесь порад виробників шин — вони будуть самими авторитетними для вас і забезпечать найбільшу безпеку вашого автомобіля.

Як правило, нова гума прослужить вам довго, якщо її обкатати. Особливо це стосується шипованої гуми, адже обкатка допоможе шипам правильно «розміститися» в протекторі. Пробна їзда на нових шинах повинна тривати не менше 1 тис. км.

Інші статті по темі:

Обговорити статтю на форуміLoading...
©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015