З Донбасу переїжджають один за одним ВУЗи

Подивитись всі дописи у розділі: Новини Освіти. Розміщено: 16.10.2014 в 16:49.
З Донбасу переїжджають один за одним ВУЗи
Донецький національний університет економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського

Уже через два тижні на новому місці стартує навчальний рік в двох найбільших вузах Донбасу. Донецький національний університет тимчасово (як запевняють чиновники) влаштувався в Вінниці, Донецький національний технічний університет ближче, в Красноармійську.

На черзі Донецький національний університет економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського, — заявляють в МОН. Правда, з містом у відомстві поки що не визначилися. Але вже заявили: всі студенти, аспіранти та викладачі, хто готовий переїхати разом з alma mater, повинні до 3 листопада зареєструватися на сайті qtop.org/donnuetukraine. Додаткову інформацію можна дізнатися за телефонами: 066 046 48 52, 067 980 45 28.

А ось на офіційному сайті ВУЗу (onduet.edu.ua), поки ні слова про прийдешнє новосілля. З 1 жовтня університет розпочав навчальний рік в очно-заочному режимі — викладачі як консультують на кафедрі, так і зв’язуються зі студентами через інтернет.

Тим часом у Донецьку залишаються ще лише два великих ВУЗи — національний медуніверситет ім. Горького (тут повністю перейшли на дистанційне навчання) і державний університет управління.

Педагогів — переселенців стало більше і в сусідній області. Луганський державний медичний тепер буде дислокуватися в Рубіжному. До слова, спочатку, вуз планували відправити в Ужгород, але виявилося, надто накладно і вирішили перемістити майбутніх медиків в межах регіону.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022