Коли почнуться осінні канікули в Україні

Подивитись всі дописи у розділі: Новини Освіти. Розміщено: 16.10.2014 в 17:34.
Коли почнуться осінні канікули в Україні
Осінні канікули - швидше б

Графік навчання в більшості регіонів змінили, а от як саме — вирішують в останній момент.

У столиці готували до того, що перерви в навчанні не буде, а за 10 днів до початку канікул оголосили, що дітей таки відпускають по домівках, причому не на тиждень, а на два: з 27 жовтня по 9 листопада. Так само хочуть зробити в Дніпропетровській, Полтавській, Львівській областях. Завдяки теплим денькам деякі регіони вирішили якнайдовше не починати опалювальний сезон, а діти нехай поки погуляють.

В Житомирській області досі немає остаточного рішення, чи будуть у школярів осінні канікули. У Вінницькій, Одеській, Хмельницькій, Закарпатській областях постановили: вчитися без перерви. До речі, минулого року в Ужгороді таке ж рішення викликало акції протесту і звинувачення: економити на дітях бездушно.

Є й варіант міні-канікул: їх введуть в Івано-Франківській, Тернопільській областях (з 30 жовтня до 2 листопада), Чернівецькій (25-28 жовтня).

В інших регіонах поки орієнтуються на традиційний тиждень відпочинку від навчання: з 27 жовтня – до 2 листопада. Втім, Міносвіти рекомендує батькам уточнювати дати осінніх канікул в школах. Адже зрушити або скоротити терміни шкільного відпочинку за законом може сам навчальний заклад.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022