Життя в мегаполісі стало менш привабливим

Подивитись всі дописи у розділі: Новини нерухомості. Розміщено: 18.10.2014 в 20:32.
Життя в мегаполісі стало менш привабливим

Більшість українців мріють про котеджі і таунхаусах, але багато з них як і раніше живуть в міських квартирах. Такі результати дослідження, проведеного експертами сайта Rivnist.in.ua серед близько 50 тисяч відвідувачів. Більшість учасників опитування — міські жителі, з них власну квартиру мають 51,5% респондентів, знімають — 18,9%.

Однак 47,5% респондентів воліли б мати заміський будинок або котедж. Ще 37,5% респондентів як ідеальний варіант розглядають змінне проживання в місті чи на дачі.

На запитання «Що могло б стати для вас аргументом для переїзду за місто?» більшість учасників дослідження (42,4%) відповіли, що для них важливо зручність розташування котеджу. На другому місці — екологія (25,8%), на третьому — кількість квадратних метрів (16,3%). Нарешті, для деяких (2,4%) вирішальним фактором може стати наявність зручного паркування.

Цікаво, що при цьому більшість користувачів вважають оптимальною площею для комфортного проживання однієї людини 30 кв. м — «золоту середину» вибрала б майже 1/3 респондентів (31,3%). Задовольнятися 20-ма або навіть меншою кількістю метрів готові 24,3% відвідувачів сайту. Ще 27,5%, навпаки, хотіли б значно розширити житловий простір. Для них ідеально було б мати 50 кв. м на людину і більше.

Ймовірно, з цим пов’язані інтереси українців до нерухомості: згідно з результатами опитування, за можливості, вони куди охочіше вклали би саме в заміський будинок або таунхаус (39,1%), а квартира в місті була б найактуальнішим придбанням тільки для 29,8 % респондентів. Ще 11,7% купили б земельну ділянку, щоб надалі побудувати будинок самостійно, 10% придбали б за містом квартиру, а 9,4% інвестували б кошти в нежитлову міську нерухомість (офіс, склад і т.д.).

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022