«Шахтар» в черговий раз розгромив білоруський БАТЕ

Подивитись всі дописи у розділі: Футбол. Розміщено: 06.11.2014 в 7:04.
Рахунок по сумі двох матчів - 12: 0

У Львові завершився поєдинок четвертого туру групового раунду Ліги чемпіонів, в якому донецький «Шахтар» приймав білоруський ФК БАТЕ (Борисов).

Рахунок у зустрічі було відкрито на 19-ій хвилині, стараннями Луїса Адріано та Даріо Срні. Бразилець скинув м’яч під удар хорватському капітану «гірників» на лінію штрафної, а Даріо влучно пробив у верхній кут воріт — 1: 0.

Під завісу першого тайму на поле розігралися неабиякі пристрасті. Після виконання штрафного Луїс Адріано заштовхав м’яч у ворота разом із воротарем білоруської команди, за що накликав на себе гнів гравців БАТЕ. Суддям вдалося заспокоїти команди, але Анрі Хагуш отримав жовту картку. На цьому епізод закінчений не був. Дорогою в роздягальню на перерву Хагуш щось вельми емоційно і, судячи з усього, не соромлячись у виразах, наговорив Даріо Срні, за що побачив перед собою червону картку. Так що на другий тайм БАТЕ вийшов вже вдесятьох.

На 48-ій хвилині «гірники» подвоїли перевагу — відзначився Алекс Тейшейра. Третій гол був забитий з пенальті, коли білоруси поклали на газон Луїса Адріано. Сам постраждалий і реалізував 11-метровий на 58-й хвилині.

Кращий бомбардир в історії «Шахтаря» став і героєм останніх хвилин матчу на «Арені Львів». М’ячі після його точних ударів залетіли у ворота БАТЕ на 83-й і 90 + 3-й хвилинах. 5: 0 — підсумковий рахунок на табло. А з урахуванням результату першого матчу в Борисові (7: 0) підсумок цієї дуелі і зовсім непристойний — 12: 0 на користь української команди.