Сьогодні Володимир Кличко захищатиме чемпіонські пояси в поєдинку проти Кубрата Пулєва

Подивитись всі дописи у розділі: Бокс. Розміщено: 15.11.2014 в 11:24.
Сьогодні Володимир Кличко захищатиме чемпіонські пояси в поєдинку проти Кубрата Пулєва

Сьогодні, 15 листопада, в німецькому Гамбурзі український чемпіон битиметься з болгарином Пулєвим

Сьогодні на футбольному стадіоні «О2» у Гамбурзі відбудеться боксерський поєдинок, в якому Доктор Сталевий Молот (прізвисько Володимира Кличка) захищатиме свої чемпіонські пояси в бою проти 33-річної Кобри — болгарина Кубрата Пулєва.

Тренер Володимира Кличка Джонатон Бенкс, який готував Володимира до бою, вважає, що поєдинок завершиться достроково.

— Суперників чекає нелегкий бій, але Кличко в ньому буде фаворитом. По-перше, Володимир міцніше Пулєва. По-друге, він краще як боксер. По-третє, ми дуже непогано попрацювали в тренувальному таборі. Володимир перебуває у відмінній формі і думає тільки про перемогу. Якщо хочете почути мій прогноз, то я відводжу Пулєву максимум п’ять раундів.

Сам болгарин, схоже, теж тверезо оцінює свої шанси на успіх, а тому розкидається направо і наліво гучними заявами. А що, нічого йому не загрожує, а значить, можна і язиком «попрацювати». Так, у разі перемоги Пулєв пообіцяв прямо в ринзі одружитися на своїй подрузі, відомій болгарській співачці Андреа Руменовій.

— Так, я сказав про це в одному інтерв’ю, — уточнив Кубрат. — І я чоловік — на відміну від деяких інших. Моє слово є моє слово: виграю — одружуся. Я ж не те, що Кличко! У нього є все для чемпіона світу, але він не має серця. Він, як дівчинка! Його характер — як у дівчинки.

Щось нам підказує, що болгарській співачці ще довго «ходити в дівках» … Принаймні якщо вона всерйоз збирається заміж саме за Пулєва.

Де подивитись трансляцію поєдинку Володимир Кличко (Україна) — Кубрат Пулєв (Болгарія)

Пряму трансляцію з Гамбурга титульного бою Володимир Кличко (Україна) — Кубрат Пулєв (Болгарія) дивіться в суботу, 15 листопада, на телеканалі «Інтер». Початок вечора боксу — в 20.30.

Приємного вечора любителі боксу.

Інші статті по темі:

Обговорити статтю на форуміLoading...
©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015