Скільки коштує замовити Діда Мороза і Снігуроньку на Новий рік 2015

Подивитись всі дописи у розділі: Новини Києва. Розміщено: 12.12.2014 в 8:03.
Скільки коштує замовити Діда Мороза і Снігуроньку на Новий рік 2015
Дід Мороз і Снігуронька - головні атрибути новорічних свят

Якщо Ви хочете відсвяткувати Новий рік за всіма традиціями і канонами, звичайно, цвяхом програми стане візит Діда Мороза і Снігуроньки. Якщо у вашому оточенні немає ставних чоловіків з добре поставленим голосом або лінь шукати відповідний наряд, можна замовити Діда Мороза. Ми дізналися, скільки це буде коштувати.

Час Діда Мороза та Снігуроньки розписано по годинах. Робота їх починається з 28 грудня. Саме за чотири дні до Нового року вартість найнижча. Вона коливається в межах 600 грн (тут і далі — ціни по Києву. — Прим. Ред.).

Вже 29-30 грудня — зростає до 700 грн.

Читайте також: Де зустріти Новий рік в Україні

31 грудня — відповідно, досягає максимуму. Має значення час, на який ви хочете «запросити» Діда Мороза до себе в гості. Якщо до обіду, можливо обійтися сумою 800 грн, до 22.00 — 1000 грн. І — в самий розпал свята — період з 23.45 до 3.00 — 1500 грн. буде коштувати візит Діда Мороза з онучкою.

Тим же, хто бажає продовжити інтригу свята і веселощів, можна замовити Діда Мороза 1 січня. У перший день нового року такий гість обійдеться Вам у 800 грн. Робота Дідів Морозів, як правило, триває до Старого Нового року — 14 січня. У цей період візит дуету Дід Мороз-Снігуронька обійдеться в 600 грн.

Якщо ж Ви хочете запросити тільки Діда Мороза без снігуроньки, то вартість замовлення зменшиться в середньому на 150 — 200 грн.

Щоб Дід Мороз подарував подарунки дітям чи колегам, вам слід заздалегідь передати їх в агентство, яке займається подібними шоу-програмами.

Як правило, гонорар Діда Мороза не збільшується залежно від кількості дітей. Тому для більш бюджетного рішення можна скооперуватися з сусідами, а зекономлені грошу потратити на новорічні подарунки.

Читайте також: Що подарувати на Новий рік

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022