Ворожіння на Андрія 13 грудня 2014

Подивитись всі дописи у розділі: Культура. Розміщено: 12.12.2014 в 8:36.
Ворожіння на Андрія 13 грудня 2014
Ворожіння на Андрія – давня та цікава традиція

Ворожіння на Андрія: Дізнайся добробут майбутнього нареченого

Коли всі в будинку ляжуть спати, дівчина повинна погасити світло, а потім сісти у закритого і заштореного вікна, загадавши: «Суджений, ряджений, їдь повз вікна». Через деякий час дівчина повинна почути тих, хто йде чи їде повз її вікна. Якщо звуки голосні, люди кричать і свистять, то значить її сімейне життя буде веселим, а наречений — багатим. Коли проїжджають або проходять повз її віконця тихо, то судилося їй вийти заміж за бідного хлопця.

Ворожіння на Андрія на нареченого з водою

Перед сном дівчина повинна зробити ритуал з водою. Потрібно налити таз до самої верхівки, взяти замок, і замикати його, примовляючи: «Прийди мій суджений, пити попроси». Повір’я говорить, що майбутній чоловік повинен приснитися дівчині після такого ворожіння.

Ворожіння на Андрія на нареченого на паркані

Гадати потрібно після заходу сонця. Дівчина повинна йти вздовж паркану примовляючи: «Багатий, бідний, вдівець, неодружений». На якому слові зупинитися, таким і наречений буде.

Ворожіння на Андрія на картах

Перед сном потрібно покласти під подушку чотирьох королів зі словами: «Хто мій суджений, хто мій ряджений, той приснись мені у сні». Наречений присниться в образі короля.

Ворожіння на Андрія: Дзвін ключів

Дівчата вивішували ключі за віконце, а потім прирікала себе на болісні очікування. Через деякий час (від півночі до світанку) ключі починали ворушитися, в цей момент дівчина повинна була швидко запитати ім’я нареченого. За старими легендами, відповідав дівиці лісовик чи диявол.

Ворожіння на Андрія: Ворожіння на судженого зі сковородою

Потрібно покласти сковорідку під ліжко своєї мами, але так, щоб вона цього не знала. Що робити далі? Перед сном проговорите про себе: «Суджений-ряджений, приходь до тещі в гості млинці їсти». А вранці необхідно запитати у матері, що їй наснилося. Якщо уві сні вона годувала якого-небудь хлопця млинцями, попрохати описати його зовнішність. Він — ваш майбутній наречений.

Ворожіння на Андрія: Церковний шум

Ворожіння можна проводити, якщо ніч ясна і місячна. Коли стемніло, необхідно підійти до дверей замкненої церкви… і уважно слухати. За старими переказом, можна почути два звуки: вінчальний — до весілля, заупокійний спів — до смерті.

День Андрія: Ворожіння на судженого зі сковородою і соломою

Дівчина під сковороду підкладає солому, на яку потім спеціально наступає. Видається скрип, шелест і хтось із нечисті називає ім’я судженого.

Читайте також: Термобілизна — як подарунок до новорічних свят

Ворожіння на Андрія: Конопляні насіння

Дівчата брали жменю конопляного насіння, виходили опівночі на двір, три рази обходили навколо будинку (і одночасно висипали насіння), а також примовляли: «Я, святий Андрій, Конопельки сію; Дай же, Боже, знати, з ким весілля грати». Після цього ритуалу дівчина поверталися додому, лягай спати. Суджений повинен був наснитися.

День Андрія: Вода і солома

Потрібно налити води в тарілку, покласти на неї кілька соломинок (у вигляді містка), поставити собі її під ліжко. Якщо вночі присниться чоловік, який буде переводити вас через міст, постарайтеся запам’ятати його. Він — ваш майбутній чоловік.

Інші статті по темі:

Обговорити статтю на форуміLoading...
©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015