Хто покинув шоу «Х-фактор 5» 13 грудня

Подивитись всі дописи у розділі: Новини музики. Розміщено: 14.12.2014 в 3:35.
Хто покинув шоу «Х-фактор 5» 13 грудня
Х фактор 5: хто покинув шоу 13.12.2014

Х-фактор 5 сезон шостий прямий ефір шоу відбувся 13 грудня на каналі СТБ. У популярному музичному проекті залишилося всього троє учасників. Хто покинув шоу Х фактор 5 в шостому ефірі (випуск від 13.12.2014) і не зміг здивувати глядачів, читай на Rivnist.in.ua.

У шостому випуску вокального шоу Х-фактор 5 виступили п’ять найкращих вокалістів України, які виконали по дві пісні: одну з мюзиклу, а другу для них підбирали інші наставники. За підсумками голосування шостий ефір Х фактора відразу повинен покинути учасник, який набрав найменшу кількість голосів. Ним виявилася вокалістка з команди Івана Дорна Олеся Матакова.

Також у зону ризику потрапили ще два учасники п’ятого сезону шоу Х фактор 5. Валерії Симулик і Дмитру Бабаку довелося виконувати пісні за життя.

Діма вибрав спокійну пісню Ольги Кормухіної — Перший день без тебе, а Валерія заспівала танцювальну композицію англійською мовою Крістіни Агілери — Fighter. У глядачів Х-фактора було 15 хвилин, щоб зробити остаточний вибір хто залишиться у шоу.

Шоу Х фактор 5 сезон в шостому випуску покинули Олеся Матакова і Валерія Симулик.

Боротьбу за головний приз шоу Х-фактор 5 сезон у наступну суботу, 20 грудня, продовжать Кирило Каплуновський, Дмитро Бабак та тріо Екстрім.

Інші статті по темі:

Обговорити статтю на форуміLoading...
©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015